Filtrowanie

  Stworzone z myślą o Twoim codziennym komforcie, wygodne fotele o zróżnicowanej kolorystce, rozmiarach i kształtach, czekają na klientów odwiedzających nasz internetowy sklep meblowy. Zapoznaj się z pełnym katalogiem dostępnych mebli wypoczynkowych i sięgnij po te ich rodzaje, które pasują do stylu aranżacji salonu lub innego reprezentacyjnego wnętrza w Twoim domu. Skorzystaj z oferty Bromarkt.pl i zamów modny fotel kubełkowy lub równie wygodny mebel o klasycznej konstrukcji. Zapraszamy!

  Wygodne fotele tapicerowane

  W odróżnieniu od tradycyjnych krzeseł fotele są nieco niższe, wyposażone w szersze siedziska, oparcia i podłokietniki, co przekłada się na zapewniany przez nie zdecydowanie wyższy poziom komfortu siedzenia. To meble w całości tapicerowane, dostępne w dużej różnorodności rozmiarów, kształtów i stylów wykończenia. Niezależnie od sposobu wykonania, każdy fotel jest meblem o charakterze reprezentacyjnym, dedykowanym przede wszystkim przestronnym pomieszczeniom mieszkalnym, głównie salonom, pokojom dziennym, a niekiedy również pokojom gościnnym. Taki mebel jest naturalnym uzupełnieniem dla niewielkiego stolika kawowego lub niskiej ławy. Najczęściej spotykanym rozwiązaniem jest ustawienie dwóch foteli po bokach małego stolika z okrągłym lub kwadratowym blatem. Korzystając z naszej oferty, znajdziesz eleganckie fotele do salonu urządzonego w sposób nowoczesny, pasujące do wnętrz w stylu skandynawskim oraz bardziej dekoracyjnych pomieszczeń w stylu nowojorskim, a nawet glamour.

  Modne fotele w nowoczesnym wydaniu

  Do dyspozycji klientów naszego sklepu przygotowaliśmy bogaty wybór modnych foteli o konstrukcji kubełkowej, w przyjemny sposób otulających siedzącą osobę, gwarantujących poczucie bezpieczeństwa i błogiego komfortu. Są to przede wszystkim fotele nowoczesne charakteryzujące się mocno uproszczoną, minimalistyczną bryłą, z tapicerką w jednolitym kolorze, z krótkimi nóżkami o uproszczonej formie. Oczywiście oferujemy również fotele z tapicerką bardziej zróżnicowaną, z wyższymi oparciami i wyraźnie zarysowanymi nogami, które będą doskonałym dopełnieniem wnętrz urządzonych w popularnym dziś stylu szwedzkim lub duńskim. Prezentowane fotele w stylu skandynawskim będą doskonałym uzupełnieniem wielu współczesnych salonów, pokoi dziennych, a nawet większych pokoi młodzieżowych z wydzielonym kącikiem rekreacyjno-wypoczynkowym. Co warte podkreślenia, każdy tego typu fotel został wykonany z wysokiej klasy pianki charakteryzującej się dużą odpornością na odkształcenia, która przez długi czas użytkowania zachowuje wysoki poziom sprężystości. Oferujemy również nowoczesne fotele z siedziskami uzupełnionymi dobrej jakości sprężynami.

  Dlaczego warto kupić nasze fotele?

  Dbamy o jakość oferowanych przez nas mebli, dlatego wszystkie prezentowane fotele zostały wyprodukowane z odpowiednio dobranych, najwyższej jakości materiałów. Dla zagwarantowania komfortu użytkowania ich siedziska zostały wykonane z odpornych na zniekształcenia pianek, a w niektórych przypadkach uzupełnione trwałymi sprężynami, które zapewniają jeszcze większy komfort siedzenia. Wytrzymałe, a przy tym niezwykle sprężyste pianki wykorzystano również do wykończenia oparć prezentowanych foteli, co jeszcze bardziej podnosi ich walory wypoczynkowe. Każdy fotel został obity odpornym na przetarcia, wytrzymałym materiałem tapicerskim i uzupełniony nóżkami drewnianymi lub wykonanymi z twardego tworzywa sztucznego. Dzięki drewnianej konstrukcji oferowane przez nasz sklep fotele są niezwykle wytrzymałe, a przy tym bardzo stabilne.

  Z myślą o osobach urządzających salon przygotowaliśmy bogaty wybór atrakcyjnie prezentujących się mebli wypoczynkowych w różnych stylach wykonania. Znajdziesz w tym miejscu wygodny fotel o konstrukcji kubełkowej, doskonale wpisujący się w potrzeby nowoczesnych aranżacji. Oferujemy również dekoracyjne uszaki pasujące do eleganckich wnętrz, ale będą też dobrym uzupełnieniem wnętrz skandynawskich. Zamów jeden lub kilka foteli. Zapraszamy!

  pixel