Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Łóżka piętrowe

( ilość produktów: 21 )

Jednym z najlepszych sposobów na rozwiązanie problemu z ograniczoną przestrzenią w pokoju zajmowanym przez dwójkę dzieci jest inwestycja w łóżko piętrowe. To niezwykle praktyczny mebel, który sprawdzi się w mniejszych mieszkaniach, zwłaszcza w pokojach zajmowanych przez małe dzieci. Korzystając z oferty przygotowanej przez nasz sklep meblowy, możesz sięgnąć po solidne łóżka piętrowe o przemyślanej konstrukcji, dbające o komfort i bezpieczeństwo wypoczynku najmłodszych dzieci.

Jak urządzić pokój dla rodzeństwa w małym mieszkaniu?

Tradycyjne łóżko piętrowe to sprawdzony wybór dla rodzin z dwójką dzieci będących w podobnym wieku, zajmujących jeden pokój. Tego typu mebel pozwoli zaoszczędzić cenną przestrzeń użytkową, a po zastosowaniu dobrej jakości materaców, zagwarantuje wygodę snu porównywalną z wypoczynkiem na klasycznym łóżku pojedynczym. W ofercie przygotowanej przez sklep Bromarkt.pl znajdziesz modne łóżka piętrowe dla dzieci w wieku przedszkolnym i szkolnym, o szerokości 90 cm i długości 200 cm – wymiary topowe dla łóżka pojedynczego, z którego może korzystać również osoba dorosła. Dzięki solidnej konstrukcji nasze łóżka piętrowe z powodzeniem mogą być użytkowane nie tylko przez dzieci, ale i dorosłych, stając się tym samym dobrym wyborem dla domku letniskowego, akademika czy mieszkania studenckiego.

Podstawowym przeznaczeniem prezentowanych mebli jest funkcjonalna aranżacja pokoju dziecięcego zajmowanego przez rodzeństwo w podobnym wieku. Piętrowe łóżko dla dzieci standardowo wyposażone jest w drabinkę oraz barierkę ochronną na drugim poziomie, która minimalizuje ryzyko wypadnięcia z łóżka podczas snu. Oferowane przez nasz sklep dziecięce łóżka piętrowe to meble o konstrukcji drewnianej, sprzedawane bez materaców, które należy dokupić oddzielnie. Nasze łóżka dla dzieci wyróżniają się dużą precyzją wykonania, wynikającą z niej solidnością, trwałością i nienaganną estetyką. Jeśli zatem szukasz atrakcyjnego mebla do dziecięcej sypialni o małym metrażu, drewniane łóżko piętrowe będzie przysłowiowym strzałem w dziesiątkę.

Idealne łóżka dla rodzeństwa

Gdy dziecięca sypialnia jest współdzielona przez rodzeństwo i w pokoju brakuje miejsca na ustawienie dwóch łóżek pojedynczych, jednym z najlepszych rozwiązań problemu jest inwestycja w łóżko piętrowe. Prócz tradycyjnych mebli tego typu, składających się z dwóch ustawionych wertykalnie łóżek pojedynczych (jedno nad drugim), w sprzedaży znaleźć możemy również charakterystyczne łóżka piętrowe z biurkiem, dedykowane małym pokojom zajmowanym przez jedno dziecko. Takie konstrukcje składają się z biurka zajmującego niższy poziom oraz umieszczonego tuż nad nim łóżka do spania. Dwupiętrowa konstrukcja pozwala zaoszczędzić cenną przestrzeń użytkową, co sprawdzi się w wielu pokoikach dziecięcych, zwłaszcza tych o małym metrażu.

Funkcjonalne łóżko piętrowe dla dwójki dzieci

W ofercie przygotowanej przez nasz sklep internetowy znajdziesz szeroki wybór solidnych, atrakcyjnie prezentujących się piętrowych łóżek dziecięcych o konstrukcji drewnianej, bez materaców, z drabinkami i barierkami ochronnymi, które chronią przed wypadnięciem z łóżka podczas snu. To wygodne meble sypialne zaprojektowane z myślą o młodszych dzieciach, z których mogą korzystać również dzieci starsze, a nawet dorośli. Łóżko piętrowe dla dzieci to idealny wybór do mieszkań o małej powierzchni, w których każdy centymetr wolnego miejsca jest na wagę złota. Zakup tego typu mebla pozwoli zaoszczędzić cenną przestrzeń, tym samym umożliwiając wstawienie do pokoju dziecięcego dodatkowych mebli – szafek lub biurka, ewentualnie zachowując to miejsce z przeznaczeniem na codzienne zabawy.

Jeśli planujesz remont dziecięcej sypialni, tak by przystosować ją do potrzeb dwójki dzieci, w naszym sklepie czekają na Ciebie solidne, estetyczne i funkcjonalne łóżka piętrowe o konstrukcji drewnianej, dostępne w wielu wersjach kolorystycznych. To sprawdzony wybór do małego pokoju dziecięcego i prawdziwa atrakcja dla wielu dzieci, które chętnie wspinają się po drabince, wykorzystując łóżko piętrowe do snu i codziennych zabaw. Sprawdź naszą ofertę i zamów wybrany z prezentowanych mebli.

pixel