Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Współpraca

Jesteś producentem lub dostawcą mebli?

Zapraszamy do współpracy Polskich oraz zagranicznych producentów mebli! Jesteśmy firmą zajmującą się sprzedażą mebli wysokiej jakości dla klientów indywidualnych oraz biznesowych.

Nasza firma kładzie nacisk na jakość, wytrzymałość i stylowe wzornictwo. Stawiamy na unikalne rozwiązania, które spełniają oczekiwania naszych klientów. Oferujemy szeroki asortyment mebli do każdego pomieszczenia, od klasycznych po nowoczesne style. Nasza oferta obejmuje meble do salonu, sypialni, biura, kuchni, jadalni, łazienki i ogrodu.

Szukamy producentów mebli, którzy chcą współpracować z nami i wzbogacić naszą ofertę o jeszcze więcej unikalnych mebli. Poszukujemy firm, które oferują wysoką jakość mebli oraz dbają o środowisko. Zależy nam na partnerstwie opartym na wzajemnym szacunku i zaufaniu.

Współpracując z nami, producenci mebli mają szansę na dotarcie do nowych klientów, a my zwiększymy naszą ofertę o jeszcze więcej wysokiej jakości mebli. Możemy pomóc w promocji mebli na naszej stronie internetowej oraz w naszych social mediach.

Jeśli jesteś producentem mebli i chcesz współpracować z nami, prosimy o kontakt. Przesyłając swoją ofertę, przedstawisz nam swoje produkty, portfolio i inne informacje, które pomogą nam lepiej poznać twoją firmę. Jeśli jesteś producentem, a Twoja firma znajduje się poza granicami Polski, nic nie stoi na przeszkodzie, aby rozpocząć współpracę - jesteśmy w stanie importować towary zza granicy.

Jesteśmy przekonani, że dzięki współpracy z nami będziemy w stanie dostarczyć naszym klientom jeszcze więcej unikalnych mebli. Z niecierpliwością czekamy na twoją odpowiedź.

Produkujesz lub prowadzisz sprzedaż hurtową dekoracji, tekstylii lub akcesoriów do domu?

Posiadasz w swojej ofercie szeroko pojęte tekstylia domowe takie jak dywany, koce, narzuty itp., dekoracje, akcesoria do domu, lub inny asortyment branży home&living, jeśli którykolwiek z wymienionych segmentów dotyczy Ciebie i Twojej firmy, chętnie zapoznamy się z Twoją ofertą.

Być może będziemy w stanie stworzyć wspólnie miejsce, gdzie Klienci będą w stanie kompleksowo wyposażyć swoje domy oraz mieszkania w łatwy i wygodny sposób.

Kontakt

Mateusz Kasprzak

e-mailm.kasprzak@bromarkt.pl

Damian Niedźwiecki

e-maild.niedzwiecki@bromarkt.pl

pixel