Filtrowanie

Za sprawą systemu specjalnych prowadnic szafy przesuwane szybko zdominowały rynek mebli sypialnianych, stając się doskonałą alternatywą dla tradycyjnych szaf z drzwiami uchylnymi. Dzięki prowadnicom dostęp do wnętrza takich szaf jest wygodniejszy i nie wymaga wygospodarowania dużej ilości dodatkowego miejsca – takie meble to idealny wybór do małych sypialni, w których łóżko bezpośrednio sąsiaduje z szafą. Skorzystaj z oferty sklepu Bromarkt.pl i zamów szafę przesuwną w potrzebnym rozmiarze.

Nowoczesne szafy przesuwne alternatywą dla mebli z drzwiami uchylnymi

Zastosowaniu nowoczesnego rozwiązania technicznego sprawiło, że meble z drzwiami przesuwnymi pozwoliły wygospodarować dodatkową przestrzeń i zwiększyć komfort użytkowania niewielkich pomieszczeń sypialnych lub innych. W odróżnieniu od swoich klasycznych odpowiedników duże szafy przesuwne nie wymagają pozostawienia znaczącej ilości miejsca przed ich frontem – ich drzwi nie otwierają się na zewnątrz, lecz przesuwają się w obrębie bryły szafy. Wykorzystuje się do tego specjalny system prowadnic i kółek zdolnych do płynnego, lekkiego przesuwania nawet najcięższych drzwi uzupełnionych lustrem. Szafy przesuwne, zwłaszcza duże meble trzydrzwiowe, to doskonała alternatywa dla szaf typu tradycyjnego, z drzwiami uchylnymi. Takie meble wymagają mniejszej ilości miejsca, by zagwarantować wygodny dostęp do wnętrza. Poza tym nawet dość tanie szafy przesuwne są przez wiele osób oceniane jako meble bardziej funkcjonalne i estetyczne, lepiej komponujące się z nowoczesnym wystrojem współczesnych sypialni.

Popularne warianty sypialnianych szaf z drzwiami przesuwnymi

W ofercie przygotowanej przez nasz internetowy sklep meblowy znajdziesz zarówno duże, trzydrzwiowe szafy przesuwane o szerokości od 280 cm do 180 cm, jak i zdecydowanie mniejsze modele szaf z drzwiami podwójnymi przesuwnymi, które mają od 150 cm do 100 cm szerokości. Pomijając kwestię rozmiarów, osobom korzystającym z naszej oferty możemy polecić przesuwne szafy w różnych stylach wykończenia. Sprzedajemy meble z drzwiami wykonanymi z płyt drewnianych pokrytych określonym rodzajem okleiny, jednokolorowych i w kolorze naturalnego drewna oraz meble z drzwiami uzupełnionymi lustrem. Ten drugi wariant mebli to przede wszystkim dość duże szafy do sypialni, najczęściej trzydrzwiowe, zapewniające mnóstwo przestrzeni do przechowywania różnorodnych tekstyliów. We wnętrzu tego typu mebli znajdziemy mnóstwo półek, ergonomiczne szuflady oraz drążek dedykowany przechowywaniu odzieży na wieszakach. Co warte podkreślenia, również mniejsze, dwudrzwiowe szafy przesuwne standardowo wyposażone są w taki drążek. Dzięki temu z powodzeniem można wykorzystać je nie tylko w charakterze mebli sypialnianych, ale także mebli do pokoju dziecięcego czy na przedpokój – do przechowywania odzieży wierzchniej.

Modne szafy przesuwne do każdego pomieszczenia

Osobom poszukującym estetycznych i funkcjonalnych mebli oferujących dużą ilość miejsca do przechowywania różnorodnych przedmiotów, z czystym sumieniem możemy polecić dwu- i trzydrzwiowe szafy przesuwne. To meble niezwykle uniwersalne, w związku z czym można ustawiać je nie tylko w sypialniach i pokojach dziecięcych, ale także w przedpokojach, a nawet w salonach – nowocześnie prezentujące się szafy będą dobrym uzupełnieniem dla wykonanych w podobnym stylu meblościanek lub mebli systemowych. W ofercie naszego sklepu znajdziesz szafy do sypialni przesuwne, najczęściej z lustrem, a także tego samego typu szafy pasujące do wystroju pokoi dziecięcych i młodzieżowych, sprawdzające się charakterze mebli na przedpokój lub szaf dedykowanych nowoczesnym salonom – do kawalerki.

Zobacz także

W dzisiejszych czasach, coraz więcej osób stawia na funkcjonalność i praktyczność w swoim domu. Dlatego też, szafy przesuwne stanowią doskonałe rozwiązanie dla tych, którzy chcą zaoszczędzić przestrzeń. Co więcej, nasze szafy przesuwne są idealnie dopasowane do pozostałych mebli z naszej serii, co pozwoli Ci stworzyć spójny i harmonijny wystrój w swoim domu.

Sprawdź naszą ofertę i zobacz szafy narożne, szafy z lustrem, szafy modułowe.

Wprowadź do wnętrza swojego domu odrobinę nowoczesności, zamiast szafy tradycyjnej wybierając jej wersję wyposażoną w system trwałych prowadnic i kółek. Szafy przesuwne zadbają o Twój codzienny komfort, oferując miejsce potrzebne do przechowywania odzieży oraz wielu innych akcesoriów. Skorzystaj z naszej oferty i już dziś zamów szafę w pożądanym rozmiarze, preferowanym kolorze i stylu wykonania, na przedpokój, do sypialni lub pokoju dziecięcego. Naprawdę warto!

pixel