Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Łóżka piętrowe z biurkiem

( ilość produktów: 3 )

Gdy pokój dziecięcy jest mały i jego funkcjonalne wyposażenie staje się problematyczne, dobrym pomysłem może okazać się inwestycja w łóżko piętrowe z biurkiem. To niezwykle oryginalny, dwufunkcyjny meble dedykowany niewielkim pokojom dziecięcym, pozwalający oszczędzać i organizować przestrzeń w niezwykle efektywny sposób. W sklepie Bromarkt.pl znajdziesz modne łóżka piętrowe z biurkiem dla chłopców i dziewczynek w różnym wieku.

Wielofunkcyjne meble do pokoi dziecięcych

Jednym z popularnych sposobów na aranżację pomieszczeń o małym metrażu jest inwestycja w meble jednocześnie pełniące kilka funkcji. Doskonałym przykładem takich mebli są rozkładane kanapy z funkcją spania oraz prezentowane w tym miejscu łóżka piętrowe z biurkami, o konstrukcji drewnianej. Piętrowe łóżka z biurkami to sprawdzony sposób na zaoszczędzenie cennego miejsca i wyposażenie pokoiku dziecięcego w niezbędne do codziennego funkcjonowania sprzęty – biurka do nauki oraz łóżka do snu.

Oferowane przez nasz internetowy sklep z meblami, pozwalające oszczędzać cenną przestrzeń użytkową, wielofunkcyjne łóżka dla dzieci w wieku szkolnym, to doskonała alternatywa dla tradycyjnych zestawów meblowych dedykowanych pokoikom dziecięcym. Mebel o piętrowej konstrukcji pozwala na funkcjonalne zorganizowanie przestrzeni dedykowanej nauce, rozrywce i nocnemu wypoczynkowi. Łóżko piętrowe z biurkiem składa się z dolnej części roboczej – biurko z dodatkową półką, szufladą lub szafką oraz górnej części sypialnej – łóżko pojedyncze z barierką zabezpieczającą przed wypadnięciem z łóżka podczas snu, z drabinką zapewniającą wygodny dostęp na drugi poziom. Ze względu na wertykalną konstrukcję takiego mebla pozwala on na wygospodarowanie dodatkowego miejsca w pokoju dziecięcym, z przeznaczeniem na inne cele. Łóżka piętrowe z biurkiem powinny przypaść do gustu wszystkim dzieciom w wieku szkolnym, zwłaszcza uczniom szkół podstawowych, dla których codzienne wspinanie się po drabince jest nie lada atrakcją.

Łóżko piętrowe z biurkiem to uniwersalne rozwiązanie na lata

Rodzicom urządzającym niewielki pokój dostosowany do potrzeb kilkuletniego dziecka, które rozpoczyna naukę w szkole podstawowej, polecamy wielofunkcyjne łóżka piętrowe. W ofercie naszego sklepu znajdziesz łóżka piętrowe z biurkiem oraz łóżka podwójne, które zaprojektowano z myślą o pokojach dziecięcych zajmowanych przez rodzeństwo. W obu przypadkach są to meble niezwykle funkcjonalne, stworzone z myślą o niewielkich pomieszczeniach, pozwalające zaoszczędzić cenną przestrzeń użytkową i jednocześnie zorganizować dostępne miejsce w możliwie efektywny sposób. Wygospodarowaną w ten sposób przestrzeń można wykorzystać do innych celów – ustawić w pokoju dodatkową szafę, komodę czy stworzyć miejsce przeznaczone do zabawy.

Dla osób zainteresowanych naszą ofertą przygotowaliśmy łóżka piętrowe w wielu wariantach, w tym niezwykle uniwersalne modele z biurkiem. To porządnie wykonane, atrakcyjnie prezentujące się meble dziecięce dostępne w różnych wersjach kolorystycznych i stylach wykonania, dopasowane do potrzeb kilkuletnich dziewczynek oraz chłopców. Ze względu na wymiary łóżek oraz niezwykle wytrzymałą konstrukcję oferowanych mebli, z powodzeniem mogą być one użytkowane również przez starsze dzieci, a nawet przez dorosłych. Każde łóżko piętrowe z biurkiem zostało wykonane w ten sposób, by zapewnić dziecku wygodną przestrzeń do nauki oraz snu. Biurka mogą służyć nie tylko nauce, ale i zabawie. Wystarczy doposażyć je w nowoczesne oświetlenie, ustawić na ich blacie komputer lub inne potrzebne dziecku akcesoria. Łóżka można wyposażać w dowolnego rodzaju materace o określonych wymiarach, zgodnych z rozmiarem łóżka (zwykle jest to 90x200 cm).

Jeśli szukasz uniwersalnego mebla do pokoju dziecięcego, dzięki któremu zyskasz dodatkowe miejsce na ustawienie szafy, regału czy komody, inwestycja w łóżko piętrowe z biurkiem będzie jedną z najciekawszych, dostępnych opcji zakupowych. Zapoznaj się z naszą ofertą na solidne, funkcjonalne i estetyczne łóżka piętrowe z biurkiem, a następnie zamów wybrany model tego wielofunkcyjnego mebla. Zapraszamy!

pixel