Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Kariera

Dołącz do naszego zespołu!

Sprawdź poniższe ogłoszenia o pracę! Być może aktualnie szukamy właśnie Ciebie?

 

Zapewniamy!

Stabilne warunki zatrudnienia - oferujemy pracę na pełny etat oraz umowę o pracę zawieraną bezpośrednio z naszą firmą. Pracę pełną wyzwań w dynamicznie rozwijającej się polskiej firmie - efektem naszej pracy jest stale zwiększająca się co roku liczba nowych, zadowolonych klientów. Możliwość rozwoju zawodowego - doskonale wiemy o tym, że rozwój jest elementem samorealizacji, a zdobywanie nowych umiejętności zwiększa poczucie własnej wartości. Dobrą atmosferę w pracy - która jest wynikiem pracy zgranego zespołu.

Jeżeli nie prowadzimy aktualnie rekrutacji na stanowisko, którym jesteś zainteresowany - zgłoś się na praca@bromarkt.pl. Dynamiczny rozwój naszej firmy wiąże się ze stale rosnącym zespołem, w związku z czym, w chwili utworzenia miejsca pracy, Ty będziesz jedną z pierwszych osób oczekujących na liście kandydatów! Składając CV, opisz je swoim Imieniem i Nazwiskiem, oraz stanowiskiem, jakiego poszukujesz, trafi ono do Bazy Kandydatów, dzięki czemu możemy do nich wrócić, gdy pojawi się zapotrzebowanie na stanowisko, na które aplikujesz.

Przesyłając nam swoje CV umieść w nim poniższą klauzulę zgodną z RODO.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

pixel