Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Materace piankowe

( ilość produktów: 103 )

Na nowoczesne materace piankowe składa się wiele kategorii produktów o różnorodnych właściwościach. W ofercie Bromarkt.pl znajdziesz zarówno tanie materace wielostrefowe wykonane z pianki T25, jak i modele wykonane z kilku rodzajów pianek, w tym pianek wysokoelastycznych typu HR oraz pianek termoelastycznych (visco), charakteryzujące się większą plastycznością, lepiej dopasowujące się do anatomii ludzkiego ciała.

Z myślą o Twoim komforcie

W odróżnieniu od tradycyjnych materaców bonellowych modele w całości wykonane z pianki są bardziej elastyczne, tym samym oferują wyższy poziom wygodny nocnego wypoczynku. Oczywiście wśród tego typu konstrukcji znajdziemy zarówno materace twarde, odpowiednie dla osób o nieco wyższej masie ciała, jak i średnio twarde, charakteryzujące się zdecydowanie większą plastycznością. Zasadniczo możemy wyróżnić trzy grupy takich materaców. Są to ergonomiczne materace piankowe wykonane z kilku warstw wysokoelastycznej pianki – warstwy układają się w formę fali, która odpowiada naturalnej krzywizny ciała. Są to także materace wykonane z pianki termoelastycznej, formujące się pod wpływem ciepła (materac ugina się tylko w punktach styku z ciałem) oraz materace lateksowe, trwałe i elastyczne, doskonałe dla alergików. Co ważne, każdy nowoczesny materac piankowy standardowo wyposażony jest w kanały wentylacyjne, co pozwala odprowadzać ciepło i wilgoć na zewnątrz, zapobiegając nadmiernemu poceniu się podczas snu. Warto również pamiętać, że pianki to materiały o właściwościach hipoalergicznych, a zatem wykonane z nich materace piankowe są dobrym wyborem dla osób uczulonych na roztocza.

Wielowarstwowe materace piankowe z wkładem kokosowym, lateksem i inne

Nasza oferta jest bardzo różnorodna, w związku z czym każdy, kto zastanawia się nad inwestycją w materac piankowy czy sprężynowy, z pewnością znajdzie tu coś dla siebie. Materace piankowe, zwłaszcza modele wykonane z kilku rodzajów pianek, w tym pianek termoelastycznych, to dobry wybór dla osób oczekujących od materaca nie tylko dobrego podparcia, ale i dużej plastyczności. To także dobry wybór dla alergików uczulonych na roztocza. Materace sprężynowe są twardsze i lepiej sprawdzają się w przypadku osób o większej wadze ciała. W ofercie sklepu znajdziesz m.in. materace piankowe warstwowe wykonane z pianki wysokoplastycznej, pianki visco i HR. Sprzedajemy również modele charakteryzujące się większą sztywnością i twardością, z obustronną matą kokosową czy materace piankowe z jednostronnym wkładem lateksowym, niezwykle elastyczne, idealne dla osób o wyższych wymaganiach. Co kluczowe, znajdziesz tu zarówno materace do łóżka pojedynczego, jak i podwójnego. Sprzedajemy je we wszystkich popularnych rozmiarach.

Zadbaj o wygodę snu, do łóżka sypialnianego dokupując dobrej jakości materac. W ofercie naszego sklepu meblowego znajdziesz najlepszej jakości, tanie materace piankowe wykonane z różnych gatunków pianki, z dodatkowymi wkładami i warstwami nadającymi im specjalne właściwości. Oczywiście możesz zamówić również materac sprężynowy, kieszeniowy czy niezwykle cienki nawierzchniowy.

pixel