Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Materace ortopedyczne

( ilość produktów: 43 )

Zaprojektowane z myślą o osobach skarżących się na dolegliwości bólowe ze strony kręgosłupa, stale napiętych mięśni karku lub ramion, nowoczesne materace ortopedyczne to przystępny cenowo sprzęt, który dba o zdrowie i dobre samopoczucie każdego użytkownika. W ofercie przygotowanej przez sklep meblowy Bromarkt.pl znajdziesz wiele wersji profilowanych materaców profilaktycznych minimalizujących dolegliwości bólowe ze strony pleców, karku, szyi, ramion czy głowy.

Skuteczne podparcie dla kręgosłupa

Podstawową funkcją realizowaną przez wszystkie materace ortopedyczne, niekiedy nazywane profilaktycznymi lub medycznymi, jest przeciwdziałanie dolegliwościom bólowym ze strony kręgosłupa, zwłaszcza w jego odcinku lędźwiowym. Wykonany z wysokiej jakości pianki materac ortopedyczny zapewnia optymalne podparcie dla pleców, dobrze dopasowuje się do anatomicznej budowy ciała użytkownika i tym samym przeciwdziała powstawaniu oraz pogłębianiu już istniejących zmian zwyrodnieniowych.

Jeśli nie zapewnisz swoim plecom odpowiedniego podparcia, będziesz spać na wygniecionym, zbyt miękkim lub twardym materacu, szybko doświadczysz nieprzyjemnych dolegliwości bólowych, które utrudnią Ci normalne funkcjonowanie. Dlatego zawczasu podejmij odpowiednie kroki zaradcze, inwestując w porządny materac ortopedyczny do spania. Najlepiej wybierz materac profilowany, wykonany z pianki termoplastycznej lub wielowarstwowy, wykonany z pianki wysokoelastycznej, ewentualnie nieco droższy model lateksowy.

Wygodne materace ortopedyczne dla całej rodziny

Osobom korzystającym z naszej oferty polecamy nowoczesne materace ortopedyczne wykonane z kilku rodzajów pianek. Podstawą są przystępne cenowo modele warstwowe wykonane z pianki wysokoelastycznej, najczęściej składające się z siedmiu niezależnych stref podparcia, średnio twarde, idealne dla osób mających już pewne problemy z kręgosłupem oraz tych, którzy chcą zabezpieczyć się przed tego typu dolegliwościami. W sklepie znajdziesz również wykonany z pianki termoplastycznej, uzupełniony lateksem, nowoczesny materac ortopedyczny na kręgosłup, który formuje się pod wpływem ciepła, tym samym idealnie dopasowując się do anatomicznej budowy ciała użytkownika, zapewniając doskonałe podparcie na całym odcinku kręgosłupa. Termoplastyczne materace ortopedyczne w szczególności polecane są osobom doświadczającym pewnych dolegliwości bólowych, cierpiącym na różnego rodzaju schorzenia kręgosłupa. Dzięki umiejętnemu wyprofilowaniu, wielostrefowej konstrukcji i zastosowaniu termoplastycznych pianek tego typu materace na łóżko dbają o kręgosłup na każdym jego odcinku, minimalizując dolegliwości i minimalizując ryzyko pogłębiania już istniejących zwyrodnień.

Zadbaj o zdrowie najbliższych Ci osób, inwestując w wysokiej klasy materace ortopedyczne do swojego domu. Znajdziesz w tym miejscu bogaty wybór profilowanych, wykonanych z dobrej jakości pianek materaców profilaktycznych we wszystkich popularnych rozmiarach. Możesz zamówić model do łóżka małżeńskiego lub pojedynczego. Sprzedajemy również tradycyjne wersje łóżkowych materaców sprężynowych i piankowych. Zapraszamy!

pixel