Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Umywalki łazienkowe

( ilość produktów: 29 )

Tradycyjne oraz cieszące się rosnącym zainteresowaniem odbiorców nablatowe umywalki to nieodłączny element podstawowego wyposażenia każdego domu. W ofercie sklepu Bromarkt.pl znajdziesz szeroki wybór modnych umywalek ceramicznych i dolomitowych wielu typów, o różnych kształtach i rozmiarach. Możesz sięgnąć po modele wpuszczane i przeznaczone do ustawienia na blacie szafki łazienkowej. Wybierz umywalkę idealnie dopasowaną do własnych potrzeb.

Podstawowe wyposażenie domowej łazienki

Wykonana z trwałego materiału, najczęściej ustawiona na dedykowanej szafce i uzupełniona stylową baterią umywalka to nieodłączny element wyposażenia każdej współczesnej łazienki. To podstawowy sprzęt łazienkowy gwarantujący wysoki komfort realizacji codziennych zabiegów higienicznych, charakteryzujący się dużą trwałością i funkcjonalnością, za sprawą użytego do jego produkcji materiału, niezwykle łatwy do utrzymania w czystości. Umiejętnie wyprofilowane umywalki sprawdzają się również w charakterze uniwersalnych mis, w których można prać ręcznie delikatnie tkaniny czy myć różnego rodzaju przedmioty. Korzystając z naszej oferty, możesz zamówić m.in. przypominające okrągłe misy, wykonane z dobrej jakości ceramiki, modne umywalki nablatowe. Oczywiście znajdziesz tu także wiele rodzajów tradycyjnych umywalek przeznaczonych do wpuszczenia w blat szafki, w tym ich wersje dolomitowe, wykonane z tzw. lanego marmuru.

Wpuszczana czy nablatowa umywalka łazienkowa?

Remontując domową łazienkę, możesz wybierać pomiędzy dwoma charakterystycznymi, najczęściej wybieranymi przez współczesnych klientów typami umywalek łazienkowych. Są nimi umywalki wpuszczane w blat i nablatowe, przeznaczone do ustawienia na blacie, z wysokimi rantami minimalizującymi ryzyko rozchlapywania wody. Pierwsze z nich uznawane są za mniej dekoracyjne, w związku z czym dobrze sprawdzają się w niewielkich, minimalistycznych wnętrzach. Ze względu na sposób montażu, na widoku znajduje się jedynie część ich ceramicznej misy, przez co takie umywalki łazienkowe są mniej kłopotliwe w użytkowaniu – łatwiej jest zadbać o ich czystość. Zdecydowanie większą dekoracyjnością charakteryzują się umywalki w wersji przeznaczonej do ustawienia na blacie. Wyglądem przypominają one duże ceramiczne misy, a ich modnym uzupełnieniem są baterie stojące montowane do blatu szafki. Takie rozwiązanie lepiej sprawdza się w nieco większych łazienkach, gdzie istnieje możliwość zainstalowania szafki z dłuższym, eleganckim blatem.

Modna umywalka ozdobą każdej łazienki

Dla klientów naszego sklepu przygotowaliśmy zarówno nablatowe, jak i wpuszczane wersje umywalek ceramicznych. Znajdziesz tu także umywalki dolomitowe, wykonane z tzw. lanego marmuru, które w przypadku pojawienia się na ich powierzchni drobnych rys można bez większego problemu wypolerować. Oferujemy umywalki do łazienki urządzonej tradycyjnie lub nowocześnie, małej i dużej, przeznaczone do montażu na szafce bez blatu lub na szafce z dużym, dekoracyjnym blatem kamiennym, blatem wykonanym z konglomeratu lub dowolnie innym przystosowanym do montażu w łazience. Niezależnie od tego, czy interesuje Cię umywalka z otworem montażowym na baterię, czy też szukasz umywalki uzupełnionej jedynie otworem odpływowym, w naszej ofercie znajdziesz coś odpowiedniego, dopasowanego do swoich potrzeb. Oczywiście w sklepie znajdziesz również modne szafki pod umywalkę, pasujące do wystroju każdej nowocześnie urządzonej łazienki. Sprzedajemy nowoczesne wersje mebli łazienkowych z błyszczącymi frontami, drewnianych i klasycznych, w różnych rozmiarach oraz kolorach. Zapraszamy!

Miłośnikom nowoczesnych aranżacji polecamy wyróżniające się wysokim poziomem dekoracyjności umywalki ceramiczne przeznaczone do montażu na blacie szafki łazienkowej oraz ich klasyczne wersje wpuszczane w blat, w tym modele wykonane z tzw. lanego marmuru. Korzystając z naszej oferty, możesz wyposażyć swój cały dom, również łazienkę i toaletę, zarówno w wysokiej klasy meble, jak i w inne niezbędne elementy domowej infrastruktury, takie jak umywalka, blat czy lustro. Zamów już dziś. Polecamy!

pixel