Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Blog

Salon 2024 – jakie trendy będą modne w tym roku?

Modny salon w roku 2024? Połączenie innowacyjnych rozwiązań z funkcjonalnością oraz… Estetyką. W nowym roku zarówno projektanci, jak i inwestorzy stawiają na nowoczesne udogodnienia, jednak opakowane w nawiązania do natury. Z mody nie wychodzi też zrównoważony rozwój, a także minimalizm. Jak urządzić salon w 2024? Podpowiadamy!

Jaki wybrać rozmiar łóżka do sypialni? Poznaj wymiary łóżek
Wybór odpowiedniego rozmiaru łóżka do sypialni to kluczowy element aranżacji tego najbardziej intymnego zakątka w domu. W naszym przewodniku przedstawiamy różne wymiary łóżek, które pomogą Ci znaleźć idealne rozwiązanie dopasowane do Twoich potrzeb i przestrzeni, jaką dysponujesz. Poszczególne wymiary łóżek idealnie wpasowują się w różne potrzeby i style życia. Dowiedz się, jakie łóżko będzie najlepsze dla Ciebie – kompaktowe łóżko jednoosobowe, przestrony model podwójny, a może luksusowe łoże king size?
Toaletka do sypialni – jak wybrać najpiękniejszą? Porady od BroMARKT

Zacznijmy może od tego, co oznacza sformułowanie "najpiękniejsza toaletka"? Naszym zdaniem to taka toaletka, która Tobie podoba się najbardziej! Oczywiście wygląd to nie wszystko – poza estetycznym projektem, warto postawić również na mebel o funkcjonalnym designie, dopasowanym do Twoich potrzeb. Jaka toaletka najlepiej sprawdzi się w Twojej sypialni? Ty wiesz to najlepiej! Ale my możemy podpowiedzieć Ci, na które modele warto zwrócić uwagę. Jeśli więc planujesz zakup toaletki, ten artykuł z pewnością Ci w tym pomoże!

pixel