Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Kuchnia SILVER

( ilość produktów: 46 )

 

 

Kuchnia Silver

Wszystkim tym, którzy szukają nowoczesnych mebli do minimalistycznych wnętrz, polecamy kolekcję Silver. Meble te nie tylko prezentują się świetnie, ale są również bardzo funkcjonalne, dzięki czemu znajdą swoje miejsce nie tylko w dużych przestrzeniach, ale również w nieco mniejszych mieszkaniach.

Stylu meblom Silver dodaje ich eleganckie wykończenie, np.Fronty na wysoki połysk. Ostateczna forma oczywiście zależy od Państwa oczekiwań. Korpus wszystkich mebli jest wykonany z płyty laminowanej o grubości 16 mm, z kolei fronty zostały stworzone z płyty MDF. Kuchnia Silver objęta jest dwuletnim okresem gwarancyjnym, dlatego w razie jakichkolwiek wątpliwości mogą Państwo zgłaszać swoje uwagi, a my chętnie rozpatrzymy każdą sprawę.

Sposób na ukrycie sprzętu AGD

Kuchnia Silver to nie tylko klasyczne szafki i półki, ale również skuteczny sposób na to, by ukryć w swoim pomieszczeniu urządzenia, których nie chcemy zbytnio eksponować. Na uwagę zasługują zwłaszcza te komponenty, które pozwalają na zasłonięcie zmywarki czy przestrzeni pod zlewozmywakiem. Do ukrycia zmywarki można zastosować front do zmywarki w dwóch wariantach – z zakrytym modułem sterującym oraz z odkrytym modułem sterującym. Co więcej, szerokość frontu można dobrać pod urządzenie, ponieważ dysponujemy frontami do zmywarki o szerokości 45 cm oraz 60 cm.

Meble Silver to także rozwiązania pod zabudowę. Ciekawym rozwiązaniem, jakie dają meble modułowe do kuchni Silver, jest skorzystanie z szafek, które umożliwiają zabudowanie piekarnika – nie można tu pominąć wysokiej szafki kuchennej pod zabudowę piekarnika. U samej góry posiada ona jedną półkę, poniżej wnękę na sprzęt AGD, a na dole trzy szuflady.

Kolekcja Silver – dla osób ceniących pojemne szafki i regały

Prezentowany przez nas zestaw mebli kuchennych Silver to kolekcja dedykowana wszystkim tym, którzy lubią pojemne szafki oraz regały, gdzie można umieścić np. ulubioną kawę czy słodycze. Doskonale zdajemy sobie sprawę, że właśnie takie drobne elementy wpływają na klimat panujący w pomieszczeniu, stąd chcemy dać Państwu możliwość wprowadzenia własnych rozwiązań.

Na uwagę zasługują również nasze regały kuchenne. Ciekawym rozwiązaniem konstruktorskim jest górny regał kuchenny z trzema odsłoniętymi półkami o szerokości 15 cm, gdzie można umieścić rozmaite drobiazgi. Te same wymiary ma regał kuchenny dolny, który wsparty jest na cokole. Wzrok użytkowników ucieszy również górny regał kuchenny z ciekawie wykrojoną bocznie szafką. Dla osób, które wolą zaś regały z drzwiczkami, przygotowaliśmy wysoką, wąską szafkę.

Dużym zainteresowaniem klientów cieszy się także szafka narożna – występuje ona w wariancie dolnym oraz górnym. Narożna szafka wisząca składa się z dwóch półek oraz uchwytu, który ułatwia otwieranie mebla, natomiast narożna szafka stojąca to rozwiązanie, które raz na zawsze skończy z marnowaniem miejsca w kątach pomieszczenia.

W ofercie dostępna jest także funkcjonalna szafka kuchenna z trzema pojemnymi szufladami, do których można schować najpotrzebniejsze akcesoria kuchenne.

Meble systemowe – różne możliwości kompozycyjne

Dzięki systemowości mebli Silver mogą Państwo zdecydować się na gotowy zestaw lub dobrać poszczególne elementy mebli wedle własnego uznania. W ten sposób z naszą pomocą stworzą Państwo unikalną przestrzeń kuchenną o własnym charakterze. Wiemy, że każde pomieszczenie jest inne i nie wszędzie zmieści się cały zestaw mebli; mamy również świadomość, że wielu klientów zamiast gotowego kompletu mebli woli samodzielnie łączyć ze sobą te szafki, które okazują się być przydatne w konkretnym przypadku, a rezygnować z tych niepotrzebnych w danej sytuacji. Modułowość mebli umożliwia ich dobór i łączenie zgodnie z własną wizją kuchni.

Meble Silver – trwałość i jakość

Dostępne w naszej ofercie meble kuchenne Silver są wyjątkowo odporne na zarysowania oraz uszkodzenia mechaniczne, a także na promieniowanie słoneczne, dzięki czemu mogą służyć Państwu przez wiele lat!

Za sprawą oferowanych przez nas mebli Silver, kuchnia stanie się klimatycznym centrum domu, w którym będą mogli Państwo miło spędzać czas na gotowaniu, jedzeniu i wspólnych rozmowach z najbliższymi i przyjaciółmi.

Należy też pamiętać, że oferowane meble występują w wersji bez blatów – dedykowanymi blatami do tej kolekcji są blaty w kolorze Trawertyn o grubości 28 mm. Bierzemy jednak pod uwagę, że każdy ma własną wizję kuchni, dlatego ostateczna decyzja związana z kolorem blatu należy do Państwa. Z tego też względu nie oferujemy zestawu od razu z blatem, ale pozostawiamy klientowi przestrzeń na dobranie tego elementu, który najbardziej mu się podoba.

Zachęcamy naszych klientów do zapoznania się z innymi meblami z naszego sklepu. W tym celu należy odwiedzić stronę Bromarkt.pl, gdzie można od razu sprawdzić całą ofertę. W razie pytań zachęcamy do kontaktu z naszymi specjalistami, którzy doradzą Państwu najlepsze rozwiązania na lata. Zapraszamy już teraz na naszą stronę internetową!

 

 

pixel