Filtrowanie

  Zapewnienie sobie zdrowego i bezpiecznego snu jest możliwe, jeśli wybierze się odpowiedni pod względem rozmiaru i rodzaju stelaż pod materac. Jest to konstrukcja, którą wykonujemy z drewnianych desek wysokiej jakości. Odpowiedni stelaż stanowi podparcie pod materac i zapewnia wygodę użytkownikowi łóżka.

  Stelaż pod materac – dlaczego warto?

  Często osoby, które kupują łóżko, skupiają się przede wszystkim na aspektach estetycznych. Szukają więc mebla o pięknej ramie, a następnie dobierają do niego wygodny, dopasowany do własnych oczekiwań materac. Nie każdy jednak wie, że te dwa elementy nie wystarczą. Jeśli chcesz spać wygodnie i komfortowo, wysypiać się, a przy tym także dbać o kręgosłup, wybierz odpowiedni stelaż pod materac. Dzięki temu Twoje ciało będzie prawidłowo ułożone podczas snu. Materac będzie trwalszy i wytrzymalszy, a to znacznie wydłuży jego żywotność. Dobry stelaż pod materac zapewnia jego stabilizację w ramie łóżka, a dzięki temu go odciąża. Dodatkowym aspektem jest to, że stelaż zapewnia wentylację pod łóżkiem i we wkładzie materaca. Ma to znaczenie dla każdej osoby, jednak najbardziej powinni na to zwrócić uwagę alergicy. Niektórzy chcą zaoszczędzić i dlatego decydują się nie kupować stelaża. W istocie można spać bez niego. Jednak trzeba mieć świadomość tego, że materac niepodparty stelażem szybciej się zużyje i będzie wymagał wymiany. Dlatego oszczędność płynąca z niekupowania stelaża pod materac jest pozorna.
  Zdajemy sobie sprawę z tego, że można zakupić gotowe łóżko wyposażone w stelaż i materac. Oczywiście również jest to bardzo dobra opcja. Komponowanie zestawu z ramy, stelaża i materaca zalecamy osobom, które cenią sobie spersonalizowane rozwiązania spełniające każdą indywidualną potrzebę.

  Stelaż pod materac – jak wybrać?

  Warto poświęcić trochę czasu i uwagi kwestii wyboru stelaża pod materac. Chodzi tu przecież o własne zdrowie i zapewnienie sobie komfortowego i bezpiecznego snu. Dlatego zachęcamy do tego, by wykazać się cierpliwością, porównać kilka modeli, a w razie potrzeby porozmawiać z fachowymi doradcami ze sklepu Bromarkt, którzy zawsze są chętni do pomocy. Poszukiwania należy zacząć od rozmiaru i rodzaju posiadanego materaca. My oferujemy stelaże o wymiarach: 70−180 cm x 200 cm. Kolejnym ważnym aspektem jest rodzaj materaca – niektóre stelaże są odpowiednie tylko do materacy piankowych, inne do lateksowych czy sprężynowych. Lepiej upewnić się, że wybierany stelaż będzie kompatybilny z posiadanym materacem. Oczywiście kolejnym elementem jest wysoka jakość – stelaż pod materac powinien pochodzić od zaufanego i renomowanego producenta, być wykonany z materiałów najwyższej jakości i wykazywać się trwałością oraz wytrzymałością. O to jednak nie trzeba się martwić. Zadbaliśmy o to, by wszystkie nasze stelaże spełniały każdy z wymienionych warunków.

  Stelaże pod materac dla każdego

  Zawsze dbaliśmy o to, by każdy mógł znaleźć coś dla siebie w naszej ofercie. Zasada ta dotyczy również stelaży pod materac. Modele, którymi dysponujemy, są bardzo zróżnicowane. Zacznijmy od stelaża drewnianego do łóżka dwuosobowego 160 × 200. Został on wykonany z drewna i sklejki drewnianej profilowanej, która stanowi dodatkową amortyzację materaca. Dzięki temu dłużej zachowa on swoje właściwości i kształt. Tego typu stelaże dostępne są również w innych wymiarach. Ich długość wynosi 200 cm, a szerokość waha się od 70 cm do 180 cm. Podobnym, ale jednak innym, modelem jest stelaż do łóżka z regulacją DUO FIX. Zastosowana tutaj technologia pozwala na regulację poziomu twardości odcinka lędźwiowo-krzyżowego. Sprawdzi się dla wszystkich osób, które borykają się z bólami kręgosłupa. W przypadku tego modelu również można wybrać odpowiednie dla łóżka wymiary. Stelaż z regulacją DUO FIX jest dostępny zarówno w wersji dla łóżek dwuosobowych, jak i jednoosobowych.

  Stelaż pod materac z podnośnikiem

  Lubimy wychodzić naprzeciw potrzebom naszych klientów. Dlatego do oferty sklepu Bromarkt dołączyliśmy stelaż metalowy z podnośnikiem gazowym 160 x 200. Za odpowiednią dopłatą podstawowa wersja stelaża zostaje rozszerzona o podnośnik gazowy i metalowe elementy. Wszystko to wpływa na jakość i komfort użytkowania produktu. Ta propozycja będzie szczególnie atrakcyjna dla osób starszych lub chorych, które potrzebują regulacji stelaża, by móc zwiększyć swój komfort, zapobiec opuchliźnie nóg. Jednak to nie wszystko. Stelaż z podnośnikiem jest coraz bardziej popularny wśród osób, które po prostu lubią godzinami wylegiwać się w łóżku. Niektórzy nie traktują tego mebla jedynie jako miejsca do spania. Łóżko może stać się miejscem nauki, pracy, popołudniowego odpoczynku, oglądania telewizji czy czytania książek. Swój komfort można zwiększyć, wybierając stelaż z podnośnikiem gazowym. Dzięki niemu łóżko będzie iście wielofunkcyjne. Nie trzeba mówić nic więcej. Z nami każdy znajdzie coś dla siebie. Sprawdź to!

  pixel