Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

KONTENERKI

( ilość produktów: 11 )

Biuro to miejsce, które musi być bezbłędnie zorganizowane, by spełniało swoją funkcję, a korzystanie z niego było nie tyle obowiązkiem, co przyjemnością. Jak wiadomo, efektywna praca wymaga uporządkowanego otoczenia, dlatego naszym klientom oferujemy kontenerki biurowe, które sprawią, że drobne przedmioty codziennego użytku już nigdy nie będą sprawiać ci problemu.

Czym są kontenerki biurowe?

Najprościej mówiąc, kontenerki to niewielkie, ale praktyczne szafki, które pozwolą na estetyczne uporządkowanie niezbędnych ci przedmiotów. Dzięki temu, że meble są małe, można z ich wykorzystaniem zagospodarować każdy metr wolnej przestrzeni w pomieszczeniu. Kontenerki biurowe składają się z szuflad, dlatego wszystko wygląda estetycznie. Sprawdzają się nie tylko w biurach i gabinetach domowych, lecz także w salonach czy pokojach dziecięcych, w których niewielkie, wszechobecne przedmioty często sprawiają wrażenie nieporządku. Naszym klientom oferujemy kontenerki pod biurko, które stanowią świetną alternatywę dla szuflad dołączonych do biurka. Kontenerek pod biurko zazwyczaj umieszcza się pod blatem, po prawej lub lewej stronie, w zależności od preferencji.

Jak wybrać kontenerek pod biurko?

Poszczególne modele kontenerków biurowych różnią się między sobą wymiarami, wielkością i liczbą szuflad oraz ich pojemnością. Poza kontenerkami pod biurko w ofercie sklepu Bromarkt dostępne są kontenerki do szaf, które stanowią dodatkowe szuflady do szaf przesuwnych. Dzięki temu możesz zorganizować przestrzeń jeszcze lepiej i znaleźć miejsce dla każdego najdrobniejszego przedmiotu codziennego użytku. Kontenerki dostępne są w trzech wariantach kolorystycznych: biały, dąb sonoma i grafit. Ich szerekość wynosi 50 cm, a wysokość – 53 cm. Szuflady mają głębokość 40 cm. Zdecydowanie większym zainteresowaniem cieszą się kontenerki pod biurko o szerokości 40,2 cm. Trzy praktyczne i pojemne szuflady pracują na prowadnicach kulkowych. Dzięki temu, że kontenerek pod biurko MULL umieszczony został na kółkach, można szybko i łatwo zmieniać jego położenie. Wysokość mebla wynosi 56,6 cm, jest on dostępny w kolorze jasnoszarym oraz dąb artisan. Metalowe uchwyty mają kolor czarny. Korpus i fronty zostały wykonane z płyt laminowanych zabezpieczonych obrzeżem PCV. Śmiało można powiedzieć, że trudno o lepszą szafkę pod biurko niż kontenerek z kolekcji MULL.

Nietypowe kontenerki pod biurko

Nasza oferta nie kończy się na prostych i minimalistycznych kontenerkach pod biurko z trzema szufladami. Osoby, które wolą bardziej nietypowe i asymetryczne rozwiązania, mogą zainteresować się nowoczesnym kontenerkiem pod biurko z kolekcji MULL, który również dostępny jest w kolorze jasnoszarym oraz dębu artisan. Ten model ma szerokość 60 cm, również został wykonany z płyt laminowanych zabezpieczonych obrzeżem PCV. Jego wysokość wynosi 66,8 cm, a głębokość – 42,2 cm. Tym, co wyróżnia nowoczesny kontenerek, jest jego nietypowa budowa. Mebel ma pięć wnęk służących do przechowywania przedmiotów. Dwie półki zamykane są uchylnymi drzwiami, a pozostałe trzy pozostały otwarte. Ten mebel świetnie sprawdzi się jako szafka pod biurko. Przez wielu uważany jest za niezastąpiony w organizacji dokumentów, książek i przedmiotów biurowych. Sprawdzi się także w pokojach dzieci chodzących do szkoły, które potrzebują niewielkiej przestrzeni na przechowywanie podręczników, lektur szkolnych i zeszytów.

Wysokie kontenerki biurowe

Wysokie kontenerki biurowe, które polecamy uwadze klientów, również należą do kolekcji MULL. Mają one standardową szerokość 45,2 cm, jednak ich wysokość wynosi aż 158,6 cm. Mebel ma aż pięć wnęk, przy czym dwie dolne półki zamykane są na drzwi uchylne. Pozostałe trzy są otwarte i świetnie sprawdzają się jako pomoc w organizacji artykułów biurowych. Otwarte półki umożliwiają praktyczne i estetyczne ustawienie książek i dokumentów. Zasłonięte fragmenty można przeznaczyć na drobne artykuły, takie jak długopisy, teczki, zszywacze i papier ksero. Są to elementy niewyglądające zbyt korzystnie. Dlatego lepiej uporządkować je w zasłoniętej przestrzeni. Kontenerek biurowy MULL dostępny jest w dwóch wariantach kolorystycznych i ma wykończenie matowe. Warto zaznaczyć, że meble, które omówiliśmy, przeznaczone są do samodzielnego montażu.

Jak wybrać kontenerek biurowy?

Zasadniczo wybranie odpowiedniego kontenerka biurowego nie powinno być trudnym wyzwaniem. Warto jednak przemyśleć kwestię stylu, wybarwienia drewna oraz wymiarów. Należy także zadbać o design – powinien być idealnie dopasowany do ogólnego wystroju pomieszczenia. Tylko w ten sposób zakup będzie udany, a nabywca zadowolony przez długie lata użytkowania kontenerka biurowego. Zapraszamy cię do zapoznania się z naszą ofertą i wybrania idealnego kontenerka dla siebie. Gwarantujemy wieloletnie zadowolenie!

pixel