Filtrowanie

Zaprojektuj kuchnię marzeń, sięgając po pojedyncze szafki kuchenne zgodnie z potrzebami aranżacyjnymi konkretnego wnętrza. Oferujemy szeroki wybór modnych mebli do kuchni urządzonych klasycznie, w stylu skandynawskim i nowoczesnym, w tym ich wersje z lakierowanymi, drewnianymi i przeszklonymi frontami. Zamówisz u nas szafki kuchenne stojące, pod zabudowę, narożne i wiszące. Zapoznaj się z całością oferty sklepu Bromarkt.pl i wybierz tanie meble kuchenne do swojego domu!

Szafki kuchenne i regały do Twojej kuchni

Podstawą oferty naszego sklepu są szafki stojące, w tym ich specjalne wersje przystosowane do zabudowy podstawowych elementów kuchennego wyposażenia. Znajdziesz w tym miejscu zarówno szafki z drzwiczkami uchylnymi, jak i z szufladami oraz szafki kuchenne pod zabudowę, przystosowane do montażu takich urządzeń AGD jak piekarnik, płyta gazowa, elektryczna lub indukcyjna, lodówka czy zmywarka. Oczywiście sprzedajemy również szafki kuchenne przeznaczone do montażu zlewozmywaka, w różnych rozmiarach i stylach wykonania. To meble tanie, ale estetyczne i funkcjonalne, wyprodukowane z dobrej jakości materiałów, odpowiadające potrzebom współczesnych użytkowników. Co ważne, z pomocą prezentowanych szafek kuchennych stojących masz możliwość stworzenia dłuższych ciągów meblowych – możesz swobodnie żonglować rodzajami i rozmiarami tego typu mebli, tak by zabudować wolną ścianę w kuchni lub salonie z aneksem kuchennym.

Zyskaj dodatkowe miejsce z naszymi szafkami kuchennymi!

Osobom urządzającym niewielkie kuchnie, jako uzupełnieni dla szafek stojących polecamy specjalne wersje tego typu mebli, przystosowane do montażu ściennego. Wiszącymi szafkami kuchennymi zagospodarujesz wolną przestrzeń nad blatami, kuchenką czy zlewozmywakiem, w ten niezwykle prosty sposób zyskując mnóstwo dodatkowego miejsca do przechowywania suchych produktów spożywczych, różnorodnych elementów kuchennego wyposażenia oraz wielu drobnych akcesoriów. Wiszące szafki kuchenne oferujemy w wersji z pełnymi i przeszklonymi frontami, z drzwiczkami uchylnymi oraz unoszonymi do góry – idealny wybór pod okap kuchenny, nad kuchenkę lub lodówkę. Zapewniamy dostęp do wielu modeli szafek o różnych rozmiarach i stylach wykończenia. Sprzedajemy wiszące szafki kuchenne pasujące do wnętrz urządzonych w sposób niezwykle nowoczesny, w stylu skandynawskim, rustykalnym, a nawet glamour czy nowojorskim. Jesteśmy przekonani, że każda osoba urządzająca domową kuchnię, bez problemu znajdzie w tym miejscu pasujące do niej szafki kuchenne – stojące, wiszące, narożne, pod zabudowę i zlewozmywak.

Narożne szafki i regały do kuchni

W estetycznym i funkcjonalnym wykończeniu ciągu mebli kuchennych pomogą oferowane przez nasz sklep narożne szafki i regały dostępne w wersji stojącej oraz wiszącej. Znajdziesz w tym miejscu meble przystosowane do montażu w kuchennych kątach, o konstrukcji łamanej, z drzwiczkami uchylnymi i szufladami oraz regały z półkami, które sprawdzą się jako wykończenie ciągu meblowego. Takie szafki kuchenne są często instalowane tuż przy drzwiach prowadzących do kuchni lub w miejscu, w którym kończy się ciąg meblowy – jako estetyczne zakończenie dla szeregu szafek wiszących lub stojących. Kuchenne regały można wykorzystać do przechowywania przypraw, książek kucharskich oraz innych akcesoriów – zegarków, minutników, solniczek, młynków do pieprzu, ewentualnie drobnych ozdób. Nasz sklep meblowy dysponuje bogatym wyborem tego typu szafek, dzięki czemu bez problemu odnajdziesz ich wersje w rozmiarze i stylu wykonania dopasowanym do potrzeb aranżacyjnych każdego wnętrza.

Kupując nowe szafki do kuchni, wybierz ich wersję pasującą do stylu aranżacji pozostałych pomieszczeń mieszkalnych. W naszym sklepie czekają na Ciebie przystępne cenowo, a przy tym porządnie wykonane szafki kuchenne w stylu skandynawskim, nowoczesnym, rustykalnym, loftowym czy modern. Możesz wybierać spośród modeli szafek o różnych szerokościach i funkcjach, przeznaczonych do zabudowy wybranych sprzętów i elementów kuchennego wyposażenia, stojących, wiszących i narożnych. Zapraszamy!

Sprawdź również kredensy kuchenne dostępne w naszej ofercie.

pixel