Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Szafki kuchenne otwierane

( ilość produktów: 194 )

Szafki kuchenne otwierane to obowiązkowe meble w każdej kuchni. Mają liczne zalety, a dodatkowo sprawiają, że zabudowa prezentuje się estetycznie.

Szukasz funkcjonalnych, a przy tym atrakcyjnych mebli kuchennych, z pomocą których stworzysz dopasowaną do Twoich potrzeb? Jesteś w dobrym miejscu!

Dolne szafki kuchenne z drzwiami

Zacznijmy od tego, na co warto zwrócić uwagę, kupując dolne szafki kuchenne. Przede wszystkim - wymiary Twojej kuchni. Niestety, jest to jedyne ograniczenie, którego nie sposób ominąć. Ale dzięki odpowiednio dobranym szafkom możesz optymalnie wykorzystać dostępną przestrzeń!

Pomogą Ci w tym szafki modułowe z naszego sklepu BroMARKT. Dostępne są w wielu różnych rozmiarach - w naszej ofercie mamy na przykład modele bardzo wąskie, o szerokości 40 cm - oraz w wielu różnych wariantach, jak szafki narożne. Oprócz tradycyjnych szafek z półkami, znajdziesz u nas także szafki z szufladami czy o przeszklonych frontach.

Drugim kryterium jest jakość wykonania. Wybieraj szafki wykonane z solidnych materiałów. W końcu zabudowa kuchenna ma przetrwać lata! Szafki dostępne w BroMARKT zostały zrobione z wysokiej jakości płyty MDF oraz płyty laminowanej, dzięki czemu na długo zachowują estetyczny wygląd.

Trzecia rzecz, to oczywiście dodatkowe funkcjonalności, które sprawiają, że korzystanie z szafek jest przyjemniejsze. Są to na przykład drzwi z cichym domykiem - koniec z trzaskaniem szafkami o szóstej rano! - czy systemy cargo, pozwalające na całkowite wysunięcie wnętrza szafki. To prawdziwa ulga dla pleców.

Aspektem, który zalicza się do kategorii funkcjonalności jest też wykończenie frontu. Jeśli zależy Ci na tym, że drzwiczek szafek nie trzeba było często czyścić, warto zdecydować się na frotny matowe. Z kolei fronty na wysoki połysk, zwłaszcza w jasnych kolorach, mogą być dobrym wyborem do niewielkiej, ciemnej kuchni.

Czwartym i ostatnim punktem, ale nie najmniej ważnym, jest oczywiście wygląd. Zależy on od aranżacji kuchni, jednak niezależnie od tego, czy kuchnia ma być nowoczesna, czy rustykalna, warto zadbać o to, by szafki podobały się przede wszystkim Tobie.

W BroMARKT łatwo dopasować szafki do swojego gustu. U nas możesz wybrać kolor frontów, rodzaj uchwytów oraz sposób wykończenia mebli. Sprawdź naszą ofertę szafek kuchennych stojących i wiszących, i stwórz idealną kuchnię! Nasze meble znajdziesz również na stronie komfort.pl ✅ skorzystaj z dostawy!

pixel