Filtrowanie

  Niektórym osobom taborety wydają się niezbędne, niektórym mało potrzebne, innym niepotrzebne, a jeszcze innym zbędne. My jednak wiemy, jak wiele codziennych czynności potrafią ułatwić te niewielkie, niepozorne meble, dlatego z radością przedstawiamy naszym klientom taborety dostępne w ofercie Bromarkt.

  Taborety w przedpokoju

  Podczas zmiany obuwia brak miejsca do siedzenia może być problemem utrudniającym tę prostą, codzienną i pozornie krótkotrwałą czynność. Jednak kłopotu szybko można się pozbyć, inwestując w taboret do przedpokoju, który pozwoli nie tylko na wygodne zakładanie obuwia, lecz także na posadzenie na meblu dziecka podczas ubierania. Co więcej, na taborecie w przedpokoju można tymczasowo przechowywać przedmioty codziennego użytku lub rzeczy do ubrania czy zabrania na zewnątrz. Uwadze naszych klientów polecamy ławkę do przedpokoju NEVENO. Podobnie jak wiele naszych mebli została ona wykonana z solidnej, odpornej na uszkodzenia mechaniczne, płyty laminowanej. Dzięki temu ławka charakteryzuje się dużą wytrzymałością i wieloletnią żywotnością. Ze względu na swoje wymiary (jej szerokość to 160 cm) świetnie zastąpi dwa krzesła lub taborety. Zakup ławki do przedpokoju NEVENO to sposób na wykorzystanie wolnej przestrzeni co do centymetra, jednocześnie ograniczając liczbę mebli znajdujących się w pomieszczeniu.

  Zastosowanie taboretów w domu

  To wcale nie tak, że taborety można wykorzystywać tylko w kuchni i jadalni. Błędne przekonanie wynika prawdopodobnie z tego, że taboret to mebel, który okazuje się niezwykle pomocny podczas gotowania. Bez niego trudno byłoby wygodnie usiąść podczas obierania czy krojenia warzyw. Jednak przecież to nie koniec zastosowania taboretów. Sprawdzają się także, jak już wspomnieliśmy, w przedpokoju. Dodatkowo mogą świetnie spełniać swoją funkcję w salonie czy pokoju dziecięcym. Taborety do salonu służą nie tylko do siedzenia, lecz także jako na przykład mały stoliczek na kawę, gazety i książki czy drobne przedmioty codziennego użytku. W takiej roli świetnie sprawdzą się zwłaszcza w małych mieszkaniach i pomieszczeniach, w których zakup dodatkowego stołu mógłby być problematyczny. Taboret można wykorzystać także jako podnóżek, stawiając ko obok wygodnego fotela podczas chwili relaksu. Tak naprawdę zastosowań jest bardzo wiele, a często okazuje się, że ogranicza nas jedynie wyobraźnia. W sypialni taboret może godnie zastępować stolik nocny, zwłaszcza przy wysokich łóżkach. Jeśli masz toaletkę lub mały stolik w sypialni czy gabinecie, możesz zamienić krzesło na zgrabny i elegancki taboret, który zajmie mniej miejsca, a także świetnie się sprawdzi. Zaletą takiego rozwiązania jest to, że taboret można wsunąć pod blat stolika i w ten sposób nie będzie on zajmował wolnej przestrzeni. Taborety sprawdzają się także dla miłośników muzyki, którzy potrzebują wygodnego siedzenia podczas gry na pianinie, wiolonczeli, gitarze czy dowolnym innym instrumencie. Niezależnie od tego, w jakim pomieszczeniu chcesz umieścić wygodny taboret, zawsze znajdzie się dla niego co najmniej kilka zastosowań.

  Taborety do kuchni

  Taboret do kuchni spokojnie można uznać za niezbędny mebel. W Bromarkt to wiemy, dlatego oferujemy taboret kuchenny z tapicerowanym siedziskiem GROTTO. Wspomniane siedzisko dostępne jest w naprawdę wielu wariantach. W zależności od swoich potrzeb i preferencji można wybrać tkaninę czy wybarwienie drewna. Dostępne są między innymi kolory: orzech, biel, sonoma, kasztan, grandson, czerń oraz stirling. W ten sposób dostosujesz ten niewielki, a jakże funkcjonalny mebel do ogólnego stylu wystroju wnętrza. W ten sposób praktyczny taboret może pełnić również funkcje estetyczne. Dzięki temu, że taboret wykonany został z drewna bukowego, można liczyć na jego solidność i długą żywotność. Wysoka jakość materiałów wykorzystanych podczas produkcji mebla to wysoki komfort użytkowania. Dodatkowo taboret został wykończony lakierem wodnym. Siedzisko znajduje się na wysokości 47 cm, co jest standardowym wymiarem zarówno dla krzeseł, jak i stolików kawowych.

  Taborety drewniane

  Taboret kuchenny GROTTO świetnie sprawdzi się w kuchni czy salonie. Jednak warto mieć na uwadze również inne taborety do salonu. Wśród dostępnych możliwości znajduje się taboret drewniany z tapicerowanym siedziskiem GROTTO. Mając go w swoim domu, można mieć pewność, że miejsca do siedzenia nigdy nie zabraknie. Taboret, tak jak omawiany poprzednik z tej samej kolekcji, dostępny jest w wielu wariantach tkanin i wybarwień drewna. Co ciekawe, pomiędzy poszczególnymi taboretami drewnianymi z naszej oferty można dostrzec drobne różnice odcieni czy struktury drewna. To najlepszy dowód na to, że wykorzystujemy tylko naturalne materiały. W przypadku taboretów GROTTO jest to drewno bukowe pochodzące od najlepszych, wiarygodnych dostawców. Nie zwlekaj. Wybierz taboret dla siebie!

  pixel