Filtrowanie

  Popularne materace bonellowe to uniwersalny wybór dla osób preferujących proste, sprawdzone i dość tanie konstrukcje. Ze względu na niską cenę i specyficzne właściwości są on często stosowane w pensjonatach, hotelach i ośrodkach wczasowych, zwłaszcza tam, gdzie klienci korzystają z łóżek pojedynczych. Oczywiście dobrej jakości materac bonellowy sprawdzi się również w zastosowaniach prywatnych, zwłaszcza w przypadku osób o dużej wadze ciała.

  Co to są materace bonellowe?

  To jedna z najstarszych i wciąż niezwykle popularnych kategorii materacy łóżkowych, w których za komfort wypoczynku odpowiadają charakterystyczne sprężyny pojedyncze połączone ze sobą przy pomocy spiralnego drutu. Dzięki sprężynowej konstrukcji materac bonellowy cechuje się dużą elastycznością, dobrze dopasowując się do kształtu i masy ciała każdego użytkownika. Materac sprężynowy ugina się w miejscach nacisku, ale ze względu na połączenie wszystkich sprężyn w jedną całość, nawet niewielki ruch jest odczuwalny w każdym jego punkcie. Z tego powodu takie materace najlepiej sprawdzają się na łóżkach pojedynczych, gdzie zmiana pozycji podczas snu nie przeszkadza drugiej osobie. Oczywiście duże materace bonellowe mogą być stosowane również w klasycznych łóżkach podwójnych. W takim przypadku warto sięgać po ich ulepszone wersje, z mocniejszymi sprężynami i dodatkowymi warstwami, które nadają im nowe, pożądane właściwości.

  Najlepsze materace bonellowe dla Ciebie i Twoich bliskich

  Korzystając z oferty przygotowanej przez nasz meblowy sklep internetowy, możesz sięgnąć po materace o sprawdzonej konstrukcji, wyprodukowane z odpowiednio dobranych materiałów, charakteryzujące się dużą trwałością, gwarantujące wysoki komfort codziennego użytkowania. Znajdziesz w tym miejscu m.in. materace sprężynowe z dodatkowymi, zwiększającymi wygodę snu wkładami – kokosowym i piankowym. Sprężynowe materace do łóżka z matą kokosową będą odpowiednim wyborem głównie dla tych osób, które poszukują twardego materaca o sztywniejszej konstrukcji – sprawdzony wybór w przypadku osób tęgich, dla których użytkowanie kieszeniowego lub piankowego materaca jest zwykle mniej wygodne. Materace bonellowe z wkładem piankowym to z kolei dobry wybór dla osób poszukujących podparcia o średnim poziomie twardości – bardziej uniwersalna konstrukcja, która może być stosowana w łóżkach pojedynczych i podwójnych. Co warte podkreślenia, każdy oferowany przez sklep Bromarkt.pl materac bonellowy sprzedawany jest wraz z dedykowanym mu hipoalergicznym pokrowcem, który może być prany w pralce automatycznej.

  Zapoznaj się z naszą ofertą na wysokiej klasy materace bonellowe i zamów model w wersji z matą kokosową lub wykończeniem piankowym – zgodnie z własnymi potrzebami. Możesz wybierać spośród materacy w wielu popularnych rozmiarach, pasujących do łóżek pojedynczych, podwójnych średnich i dużych łóżek małżeńskich. Materac ze sprężynami bonellowymi zapewni wygodne podparcie, zwłaszcza w przypadku osób tęgich. Zapraszamy również do przyjrzenia się innym rodzajom materacy z oferty naszego sklep.

  pixel