Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Materace 180x200

( ilość produktów: 28 )

Osobom, które śpią we dwoje, a cenią sobie wygodę i przestrzeń, polecamy szerokie materace 180x200. Takie wymiary to gwarancja komfortu podczas snu. Osoby, które mają węższe łóżka, mogą zapoznać się z naszą ofertą materaców 160x200. Jednak tych, którzy potrzebują wygodnych materaców 180x200 wysokiej jakości, zapraszamy do lektury.

Materace 180x200 twarde

Wiele osób preferuje miękkie materace, jednak coraz więcej specjalistów uważa, że materace 180x200 twarde są lepsze dla zdrowia i komfortu użytkowników, zwłaszcza tych o większej masie ciała. Twardy materac zapewnia równomierne podparcie, eliminuje problem miejscowych ucisków, dzięki czemu użytkownik może cieszyć się lepszym krążeniem, a jego dolegliwości związane z bólem kręgosłupa szybko odejdą w zapomnienie. Twarde materace są świetnym rozwiązaniem dla osób, które podczas snu zmieniają pozycję. Jeśli uważasz, że materac 180x200 twardy nie będzie dla Ciebie wygodny w użytkowaniu, polecamy Ci rozważenie materaca średnio twardego.

Poznaj materace piankowe 180x200

Materace piankowe z zasady są elastyczne i uniwersalne. Sprawdzają się dla dzieci, dla dorosłych i osób starszych. Można je komfortowo użytkować we dwoje lub w pojedynkę. Krótko mówiąc, teoretyczne materac piankowy 180x200 powinien być odpowiedni dla każdego. Jako że asortyment sklepu Bromarkt słynie z różnorodności, my także oferujemy naszym klientom rozmaite materace piankowe.

Poniżej opisujemy modele, które cieszą się największym zainteresowaniem.

• Materac kieszeniowo-piankowy MINERVA – średnio twardy materac o siedmiu strefach twardości. Obustronnie został obłożony T25 o grubości 2 cm. Rozpinany pokrowiec można prać w niskich temperaturach,
• Materac piankowy siedem stref + kokos DENNIS – materac dwustronny, twardy i średnio twardy. Obłożony został wkładami z pianki T25, a z jednej strony dodatkowo wzmocniono go matą kokosową.
• Materac piankowy visco + pianka wysokoelastyczna – materac średnio twardy po obu stronach, obłożony pianką visco termoelastyczną, który wyróżnia się doskonałym dopasowaniem do ludzkiego ciała. Jej specyfika sprawia, że reaguje ona nie tylko na naciska ciała, lecz także na jego temperaturę. Nie ma tu miejsca o miejscowym ucisku czy dyskomforcie. Użytkowanie materaca piankowe 180x200 z wkładem z pianki visco to sposób na polepszenie krążenia i zniwelowanie dolegliwości z kręgosłupem.
• Materac sprężynowy multipocket pianka hr + visco ALOHA – ten materac jest średnio twardy po obu stronach, a dodatkowo ma siedem stref twardości, dlatego jego poszczególne obszary różnią się między sobą stopniem podparcia dla ciała. Pianka termoelastyczna została już omówiona, dlatego warto przejść do drugiego rodzaju materiału zastosowanego w tym modelu. Jest to pianka hr, która ma porowatą strukturę i pęcherzykowatą budowę, dzięki której świetnie dopasowuje się do sylwetki.
Do materaców piankowych należą również materace nawierzchniowe, które mogą służyć jako samodzielny produkt lub jako nakładka na standardowy materac. Jeśli wykorzystujesz materac nawierzchniowy 180x200 w drugi z wymienionych sposobów, jesteś w stanie zwiększyć komfort użytkowania swojego materaca bez konieczności jego wymiany. Możesz zwiększyć odporność powierzchni na odkształcenia i zmniejszyć jej twardość, a dodatkowo zyskać wodoodporną, higieniczną nakładkę. Pamiętaj, że jeśli tylko masz jakieś pytania lub wątpliwości co do specyfiki i sposobu użytkowania danego materaca, możesz liczyć na pomoc specjalistów ze sklepu Bromarkt.

Materace 180x200 – kieszeniowe i sprężynowe

Wiele osób poszukujących materaca dla siebie ma problem z wyborem między materacem sprężynowym 180x200 a materacem kieszeniowym 180x200. Dlatego warto omówić występujące między nimi różnice. Materace sprężynowe bonell, takie jak na przykład materac sprężynowy bonell + kokos PIMENTA, charakteryzują się tym, że wszystkie znajdujące się wewnątrz sprężyny współpracują ze sobą, ponieważ są połączone drutem. Jest to wygodne rozwiązanie, jednak polecane bardziej osobom, które śpią w pojedynkę lub nie cierpią na schorzenia kręgosłupa. Z kolei osobom śpiącym we dwoje polecamy materace kieszeniowe, które również składają się ze sprężyn, tyle że każda z nich znajduje się w oddzielnej kieszeni i pracuje indywidualnie. Dzięki temu powierzchnia materaca może być doskonale dostosowana do pozycji, w której znajduje się ciało użytkownika, a kręgosłup utrzymany zostanie w linii prostej, co jest dla niego najzdrowsze i najkorzystniejsze.

Materace ortopedyczne

Osobom, które potrzebują silnej regeneracji mięśni i twardego podłoża, polecamy zapoznanie się z ofertą materaców ortopedycznych, którą przygotowaliśmy dla naszych klientów. Będą one najlepszym wyborem dla każdego, kto cierpi na schorzenia kręgosłupa i w związku z tym codziennie boryka się z dyskomfortem. Materace ortopedyczne to sposób na zniwelowanie porannej sztywności karku i mięśni pleców. Poznaj naszą ofertę i wybierz materac, który sprosta Twoim oczekiwaniom!

pixel