Filtrowanie

  Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom najbardziej wymagających klientów do oferty sklepu Bromarkt.pl wprowadziliśmy różnorodne materace termoelastyczne. To jedna z najnowszych kategorii materaców łóżkowych dedykowanych zastosowaniom prywatnym, gwarantujących najwyższy poziom komfortu wypoczynku, przy tym stosunkowo trwałych, odpowiednich dla alergików i osób narzekających na problemy z kręgosłupem.

  Co to są materace termoelastyczne?

  To niezwykle charakterystyczna kategoria produktów wykonanych z nowej generacji pianek syntetycznych. Ich znakiem rozpoznawczym jest zdolność do odkształcania się nie tylko pod wpływem nacisku, ale i temperatury. Kładąc się na materac termoelastyczny, jego powierzchnia odkształci się tylko w tych miejscach, na które w bezpośredni sposób naciska nasze ciało. Gdy zmieniamy pozycję, materac po chwili wraca do dawnego kształtu. Dzięki temu komfort snu oferowany przez nowoczesne materace termoelastyczne przez wiele osób uważany jest za najwyższy z możliwych – z tego typu materacami rywalizować mogą jedynie modele lateksowe. Co ważne, pianki termoelastyczne zapewniają nie tylko doskonałe podparcie na całej swojej powierzchni, ale są również bardzo trwałe. Pożądane właściwości zachowują znacznie dłużej niż tradycyjne pianki wysokoelastyczne, a tym bardziej zwykłe pianki poliuretanowe. Wykonane z nich materace na łóżko sprawdzą się w przypadku wszystkich osób, którym zależy na najwyższym poziomie komfortu nocnego wypoczynku.

  Idealne dopasowanie dla Twojego komfortu i lepszej regeneracji

  Nowoczesne materace termoelastyczne to nie tylko większa wygoda, ale i dobre wsparcie dla przeciążonych stawów oraz mięśni. Uginająca się pod wpływem ciepła pianka wywiera na ciało mniejszy nacisk, dzięki czemu stale napięte struktury mogą w końcu odpocząć i szybciej się zregenerować. Z uwagi na tego typu właściwości oferowane przez nasz sklep materace termoelastyczne w szczególności polecane są osobom uskarżającym się na dolegliwości bólowe ze strony kręgosłupa. Dopasowująca się do anatomicznej budowy ciała pianka działa profilaktycznie, minimalizując ryzyko powstawania bolesnych zwyrodnień oraz zmniejszając napięcie mięśni podczas snu, tym samym przynosząc bolącym plecom wyczekiwaną ulgę. Pianki termoplastyczne wykazują się również właściwościami hipoalergicznymi – są niegościnnym środowiskiem dla rozwoju roztoczy, bakterii oraz innych drobnoustrojów, a tym samym zapewniają wyższy poziom bezpieczeństwa snu alergikom, zwłaszcza osobom uczulonym na kurz. Wszystkie materace termoelastyczne oferujemy w komplecie z pokrowcem – pokrowce można prać w pralce automatycznej.

  Jeśli szukasz najlepszej jakości materaca dla siebie lub swoich dzieci, zapoznaj się z naszą ofertą na nowoczesne materace termoelastyczne. To wysokiej klasy sprzęt, który zapewni optymalne podparcie ciała w każdym jego punkcie, jednocześnie zmniejszając nacisk na mięśnie i kręgosłup, tym samym poprawiając przepływ krwi i przyspieszając naturalne procesy regeneracji. Przyjrzyj się pełnej liście dostępnych materaców i zamów ich wybrane rodzaje.

  pixel