Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Zacznij zarabiać z Bromarkt.pl!

2023-04-11
Zacznij zarabiać z Bromarkt.pl!

Czy słyszałeś kiedyś o programach partnerskich? To bardzo łatwy i szybki sposób na pozyskanie nowego, dodatkowego źródła dochodu. W naszym programie możesz zgarnąć aż 3% prowizji od sprzedaży dokonanej za pomocą linku, który wygenerujesz i prześlesz znajomym. 

Jak działa program partnerski Bromarkt.pl?

Zasada działania naszego programu jest banalnie prosta. Wystarczy, że założysz konto użytkownika w naszym sklepie internetowym i na karcie produktu, który chcesz polecić, klikniesz ikonę udostępniania, wygeneruje się specjalny link z twoim kodem afiliacyjnym. Teraz wystarczy, że prześlesz go znajomym, którzy za jego pomocą dokonają zakupu, a na Twoje konto wpłyną środki. 

Kto może wziąć udział w programie partnerskim Bromarkt.pl? 

Uczestnikiem programu może zostać każdy zarejestrowany użytkownik naszego sklepu, który spełnia 3 poniższe kryteria: 

Jak działa panel uczestnika programu partnerskiego? 

W panelu uczestnika znajdziesz 3 sekcje. W sekcji „Statystyki” możesz śledzić skuteczność działania linków, które wygenerujesz m.in. listę zamówień, dokonanych przez klientów, którzy trafili do naszego sklepu z Twojego polecenia. W „Rozliczeniach” sprawdzisz aktualny stan Twoich rozliczeń ze sklepem. W sekcji „Środki do wykorzystania” możesz dokonywać wypłaty na konto, lub wymiany zebranych środków na bon towarowy, do wykorzystania w naszym sklepie. 

Przykładowa prowizja za polecenie

Generując link afiliacyjny dla Szafy przesuwnej z lustrem i lamelami LOFT 280 cm, która kosztuje 3090,00 zł, Twoja nagroda wyniesie aż 92,70 zł!

Widzisz jakie to proste? Nie czekaj! Zostań naszym partnerem i zacznij zarabiać na polecaniu! 

 

Pokaż więcej wpisów z Kwiecień 2023
pixel