Filtrowanie

    Meble systemowe AVANTI to nowoczesność, minimalizm i elegancja w jednym.

    Przepiękne ryflowane fronty sprawią, że komody z szufladami i inne meble retro z tej kolekcji odnajdą się w salonie, sypialni, a nawet w biurze. Jeśli poszukujesz mebli do urządzanego mieszkania, sprawdź wszystkie dostępne w tej kolekcji meble systemowe, które pomogą Ci odmienić nudne wnętrze w pełne szyku i elegancji, a więc takie, jakie zobaczyć można w magazynach wnętrzarskich.

    Metalowe nóżki wykonane z profilu 18 mm są malowane proszkowo na czarno i zapewnią stabilność wszystkim meblom z tej kolekcji. Uroku tej kolekcji nadają nie tylko fronty meblowe, ale też złote uchwyty. Komody AVANTI posiadają zawiasy z systemem cichego domykania, więc masz gwarancję lekkiego i płynnego otwierania i zamykania drzwiczek. W komodach o szafkach z szufladami zastosowano prowadnice kulkowe z pełnym wysuwem, co da Ci dostęp do najgłębiej znajdujących się przedmiotów. 

    Te nowoczesne meble sprawdzą się w wielu wnętrzach i będą nie tylko pojemne i funkcjonalne, ale też reprezentatywne, ponieważ z pewnością przykują uwagę każdego z odwiedzających Twój dom gości.

    pixel