Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

KATE

( ilość produktów: 77 )

Piękna, wygodna i doceniana przez jej użytkowników kuchnia retro

Taka właśnie jest kolekcja mebli kuchennych KATE. Nowoczesne wzornictwo nie odbiera jej stylu retro. Uroku nadają szafkom kuchennym ryflowane fronty o ciekawym, matowym wykończeniu. Jeśli cenisz sobie piękno domowego otoczenia, koniecznie zapoznaj się z ofertą tych ponadczasowych szafek kuchennych, która powstała właśnie z myślą o osobach wrażliwych na piękno.

Z tą kolekcją mebli kuchennych stworzysz w swojej kuchni strefę zapasów, przechowywania, zmywania, przygotowywania posiłków oraz strefę gotowania i pieczenia. 

Kolekcja KATE zawiera ponad 60 brył z pomocą których stworzysz kuchnię na miarę Twoich potrzeb. Fronty kuchenne dostępne są w najmodniejszych w ostatnim czasie kolorach, a warto podkreślić, że kolory można łączyć. Białe szafki wiszące i szafki stojące w odcieniu szarym? Dlaczego nie? To ty masz dobrze czuć się w swojej kuchni. Oczywiście oprócz pociechy dla oczu, w kuchni liczy się komfort codziennego użytkowania.

Szafki kuchenne z kolekcji KATE wyposażone są w prowadnice i zawiasy z cichym domykiem, co gwarantuje lekkie i ciche otwieranie i zamykanie. 
Fronty w szafkach uchylnych są uniwersalne, a więc dopiero podczas montażu możesz zdecydować na którą stronę będą otwierać się drzwiczki.
Szafki nie posiadają uchwytów, więc możesz na własną rękę dokupić takie, jakie Ci się podobają. W głównej mierze uchwyty decydują o ostatecznym wyglądzie kuchni. Z ich pomocą możesz zmienić kuchnię klasyczną w nowoczesną, a kuchnie nowoczesne w minimalistyczne.

Nad szafkami wiszącymi o wysokościach 72 i 92 cm możesz zamontować tak zwane szafki okapowe o wysokości 30 cm, co pomoże Ci stworzyć zabudowę kuchenną pod sufit. Jeśli chcesz nadbudować przestrzeń nad szafką na lodówkę, masz taką możliwość, ponieważ w kolekcji KATE znajdują się niski, ale głębokie szafki wiszące.

W sklepie meblowym bromarkt.pl znajdziesz blaty kuchenne, których szafki stojące nie zawierają. 

pixel