Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

SIREN

( ilość produktów: 38 )

Meble młodzieżowe SIREN, to kolekcja mebli systemowych, z których możesz tworzyć gotowe zestawy mebli z zamysłem na praktyczne, funkcjonalne wnętrze dla nastolatka.

Meble modułowe dostępne są w dwóch stonowanych wariantach kolorystycznych. Połączenie Bieli z naturalnym odcieniem betonu to jednocześnie klasyka, lecz dzięki widocznej fakturze betonu nawiązanie do nowoczesności. W drugim wariancie meble wydają się być bardziej masywne, to wszystko dzięki płycie laminowanej w kolorze betonu użytej do wykonania korpusów. Połączenie tego dekoru z białymi frontami i pojedynczymi wstawkami w kolorze dębu sprawia, że meble do pokoju młodzieżowego z serii SIREN są nietuzinkowe.

Bryły dostępne w tej kolekcji sprawią, że z pomocą kolekcji SIREN będziesz w stanie urządzić pokój dziecięcy lub młodzieżowy niezależnie od jego powierzchni oraz umiejscowienia, na piętrze lub poddaszu. Szafa narożna na książki? Szafa na ubrania? Dobierz tak, aby jak najlepiej wykorzystać przestrzeń.

Kolekcja SIREN sprawia wrażenie, jak gdyby była w stanie dorastać razem z waszym dzieckiem, dowodzą temu łóżka 90x200 i 120x200 szafy młodzieżowe dostępne w trzech szerokościach, regały na książki, czy komody z szufladami.

pixel