Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

SLEEK

( ilość produktów: 17 )

 

Meble do pokoju młodzieżowego SLEEK to innowacyjny i świeże spojrzenie na współczesny styl, skoncentrowane na harmonii między nowoczesnością a funkcjonalnością. Meble z kolekcji charakteryzuje genialne połączenie trzech barw: dąb biszkoptowy, biały lux, beton w jedno wybarwienie, które rozświetli każdy młodzieżowy pokój, nastrajając pomieszczenie przytulnym i komfortowym klimatem.

Nóżki w formie ślizgów w przepięknym srebrnym wybarwieniu o wysokości 2 cm uchronią każdą podłogę przed ewentualnymi uszkodzeniami. Uchwyty możemy podzielić na dwa rodzaje. Ergonomiczne podłużne uchwyty zostały wykonane z metalu, podczas gdy okrągłe uchwyty z zewnątrz mogą się pochwalić wykonaniem z drewna, natomiast wewnątrz nich zastosowano tworzywo sztuczne.

Cała kolekcja obejmuje obszerną dwudrzwiową szafę, stworzoną z myślą o pomieszczeniu większości garderoby. Cztery regały o szerokości 60 cm, które idealnie nadają się do wyeksponowania ulubionych fotografii lub innych ozdób, większość regałów została wyposażona w dodatkowe szuflady na nasze rzeczy. Komodę o szerokości 90 cm oraz komodę RTV będącą centrum naszej rozrywki. Biurko, które służy nam jako pomoc do przyjemnej nauki i rozwijania naszych pasji. Dwie półki wiszące, na których możemy umieścić nasze najlepsze egzemplarze z kolekcji książkowej. Natomiast wisienką na torcie naszej kolekcji jest bardzo wygodne łóżko z możliwości wyboru powierzchni spania między 90 × 200 a 120 × 200.

pixel