Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

TALENT

( ilość produktów: 32 )

Meble młodzieżowe TALENT pomogą stworzyć strefę do nauki i zabawy oraz strefę do odpoczynku, które powinny znajdować się w każdym pokoju młodzieżowym.

Meble systemowe są trochę jak klocki dla dorosłych. Możesz dobierać pojedyńcze elementy i tworzyć zestawy mebli. Wybierz najpotrzebniejsze meble młodzieżowe np. komodę, łóżko 90x200 i szafę narożną już teraz, a za jakiś czas możesz dobrać do posiadanego zestawu półkę wisząca, regał na książki, czy biurko młodzieżowe. Widzisz? możesz "budować" komplety mebli dostawiając regał do biurka, szafkę nocną do łóżka i dobierając potrzebne meble.

Który nastolatek nie chciałby mieć w swoim pokoju szafy narożnej do której można schować rzeczy, które przyczyniają się do bałaganu? Taka duża szafa na ubrania znajduje się w kolekcji TALENT i jest wyposażona w dwoje drzwi uchylnych, za którymi kryją się szuflady, półki i drążek do zawieszania ubrań na wieszakach. 

Wśród mebli systemowych z tej kolekcji znajdziesz także biurko z szufladami i półkami, przy którym aż chciałoby się odrabiać zadania domowe. Biurko ma trzy wnęki bez drzwi, do których nastolatek będzie mieć stale dostęp.

W sklepie internetowym bromarkt.pl znajdziesz szafki na sztuki i gotowe zestawy mebli, więc urządzenie pokoju młodzieżowego nie powinno już spędzać snu z powiek.

pixel