Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

VELLORE

( ilość produktów: 10 )

Nowoczesne meblościanki VELLORE nie zajmą dużo miejsca, a zapewnią dużo miejsca do przechowywania.

Meblościanki rtv jakimi są te z kolekcji Vellore to świetne rozwiązanie do małego salonu, gdzie oprócz zabudowy pod telewizor i kanapy nie masz miejsca na masywne meble. W skład meblościanki wchodzi witryna wyposażona w trzy półki, spośród których dwie są szklane i możesz je podświetlić dokupując dostępne w opcji dodatkowej oświetlenie led. Oprócz tej witryny szklanej, w zestawie znajduje się duża szafka rtv, którą podzielono na dwie oddzielne wnęki uchylane do dołu -znajdziesz w nich miejsce do przechowywania, którego brakuje w niewielkim pokoju dziennym oraz duża półka o szerokości 140 cm, na której można wyeksponować rodzinne zdjęcia i pamiątki.

Meblościanki do salonu z tej kolekcji sprzedawane są tylko w zestawach, więc nie ma możliwości powielania jej elementów, jednak możesz być spokojny! W ofercie sklepu meblowego bromarkt.pl znajdują się większe wersje tego zestawu mebli, wystarczy wpisać w wyszukiwarkę Vellore XL. Dodatkowo do meblościanki możesz dobrać komodę o szerokości 150 cm, która posiada trzy pojemne szuflady i dwie zamykane szafki wyposażone w jedną półkę każda.

Meble wykonywane są z płyty laminowanej grubości 16 mm, wyjątkiem są fronty na wysoki połysk, w których stosuje się płytę typu polygloss o grubości 15 mm. Możesz być spokojny, jeśli z Twojego salonu korzystają dzieci lub zwierzaki domowe, ponieważ w witrynie stosowne jest szkło hartowane, które charakteryzuje się znikomym ryzykiem zranienia.

pixel