Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

VELLORE XL

( ilość produktów: 10 )

Meblościanki pokojowe VELLORE XL wpasują się w nowoczesne wnętrza.

Meblościanki rtv jakimi są te z kolekcji Vellore XL to świetne rozwiązanie do nowoczesnego salonu, gdzie oprócz zabudowy pod telewizor i kanapy nie masz miejsca na masywne meble. W skład meblościanki wchodzą dwie witryny szklane wyposażone w trzy półki każda. Oprócz tej witryny do salonu, w zestawie znajduje się duża szafka rtv, którą podzielono na dwie oddzielne wnęki uchylane do dołu -znajdziesz w nich miejsce do przechowywania, którego brakuje prawie w każdym pokoju dziennym oraz duża półka o szerokości 140 cm, na której można wyeksponować rodzinne zdjęcia i pamiątki.

Jeśli ten zestaw mebli jest za duży do twojego salonu, możesz być spokojny, ponieważ w ofercie sklepu meblowego bromarkt.pl znajdują się mniejsze wersje tej meblościanki, wystarczy wpisać w wyszukiwarkę Vellore. Dodatkowo do meblościanki możesz dobrać komodę o szerokości 150 cm, która posiada trzy pojemne szuflady i dwie zamykane szafki wyposażone w jedną półkę każda.

Meble wykonywane są z płyty laminowanej grubości 16 mm, wyjątkiem są fronty na wysoki połysk, w których stosuje się płytę typu polygloss o grubości 15 mm. Możesz być spokojny, jeśli z Twojego salonu korzystają dzieci lub zwierzaki domowe, ponieważ w witrynie stosowne jest szkło hartowane, które charakteryzuje się znikomym ryzykiem zranienia.

pixel