Stolik kawowy nowoczesny beton ciemny BARRET
- Nowoczesny stolik kawowy dwupoziomowy
- Kolor: beton ciemny + czarny mat
Produkty subskrypcyjne w twoim koszyku
Ustaw jedną częstotliwość dostaw dla wszystkich produktów subskrypcyjnych z twojego koszyka co:
Produkty subskrypcyjne w twoim koszyku
Zobacz wszystko
Opis produktu
Kolekcja BARRET to meble do salonu o wyjątkowo nowoczesnej stylistyce. Meblościanka z witrynami oraz półkami, komoda z oszklonymi drzwiczkami, stolik kawowy czy dodatkowo dostępne szafki rtv, pozwolą skomponować nowoczesny salon, który przykuje uwagę każdego. Meble BARRET wykonano z dbałością o szczegóły, co przekłada się na jakość ich użytkowania. Mnogość kolorów to z pewnością mocna strona tej kolekcji. Kolory takie jak dąb Artisan w połączeniu z czarnym czy dąb San Remo jasny są świetną propozycją dla rustykalnych aranżacji wnętrz, natomiast elementy w kolorach betonu jasnego oraz ciemnego to meble w stylu industrialnym. Nie zabrakło również białego połysku, który jest ponadczasowy i często wybierany przez wielu użytkowników. Przy takim zestawieniu brył i kolorów każdy znajdzie w tej kolekcji coś dla siebie, a meble podkreślą nowoczesny wygląd każdego wystroju.
Nowoczesny stolik kawowy dwupoziomowy
Stolik kawowy do salonu o wymiarach blatu 100x60 cm
Wykonanie:
- korpus oraz blat stolika są wykonane z płyty wiórowej laminowanej o grubości 22mm,
- obrzeże: okleina PCV odporna na zarysowania i działanie promieni słonecznych,
- okucia niezbędne do montażu znajdują się w zestawie,
Wymiary:
- szerokość: 100 cm
- wysokość: 45 cm
- głębokość: 60 cm
Dostępna kolorystyka:
- beton jasny + czarny mat
- beton ciemny + czarny mat
- san remo jasne + czarny mat
- biały mat + czarny mat
- czarny mat
Parametry produktu
Wymiary stolika kawowego BARRET

Opinie (2)
Opinie o Stolik kawowy nowoczesny beton ciemny BARRET
w naszym programie lojalnościowym.
- 5/5Opinia potwierdzona zakupem2026-02-02
- 4/5Opinia potwierdzona zakupemŁawa git. Instrukcja dla ubogiego krewnego. Ale ława sama w sobie bez zażaleń. Popracowałbym nad montażem tej czarnej okleiny na warsztacie bo chyba na szybko ktoś kleił i nie dogrzał bąbli. Chyba komuś szkoda było czasu na wyciśnięcie wody z pod okleiny, ale reszta git. Stoi. Ogólnie ciężka i solidna.2023-05-22













