Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Szafki pod zlewozmywak 60 cm

( ilość produktów: 30 )

Nie chcielibyśmy pisać, że szafka pod zlewozmywak to najważniejsza szafka w kuchni, ale z pewnością jest to mebel, przed którym stoi sporo wyzwań. Przede wszystkim szafka pod zlew jest bardziej narażona na działanie wilgoci, poza tym to najczęściej w niej umieszczamy kosz na śmieci oraz potencjalnie żrące detergenty.

To sprawia, że szafka ta powinna mieć szczególnie wysoką jakość. Tak by dzielnie znosiła wszystkie nasze oczekiwania, a przy tym na długo zachowała estetyczny wygląd. Jeśli szukasz modelu do średniej kuchni, nasza szafka pod zlew 60 cm będzie doskonałym wyborem!

Praktyczne i wygodne szafki pod zlewozmywak 60 cm

Oferowane przez nas szafki są nie tylko praktyczne i wygodne, lecz również bardzo miłe dla oka. Wszystkie modele zostały wykonane z wysokiej jakości materiałów, takich jak płyta mdf oraz laminat, które zostały dobrane w taki sposób, by były odporne na działanie wysokich temperatur oraz wilgoci. To sprawia, że są idealnym wyborem do każdej kuchni!

W naszym sklepie znajdziesz szafki zaprojektowane w różnych stylach. Oferujemy również możliwość samodzielnego wybrania kolorystyki czy akcesoriów, takich jak uchwyty i nóżki. Wśród naszych propozycji znajdziesz na przykład wykończenie na wysoki połysk i matowe. Fronty i korpus szafek mogą być wykonane w kolorach takich biel, grafit czy naturalny dąb.

Warto również dodać, że zdecydowana większość naszych mebli kuchennych, i szafki pod zlew nie są tu wyjątkiem, to meble modułowe. Dzięki temu możesz bez problemu dopasować je nawet do bardziej wymagającego wnętrza. Meble modułowe to doskonała alternatywa dla często drogich i obarczonych długim czasem oczekiwania mebli na wymiar!

Jak dopasować zlew do szafki kuchennej o szerokości 60 cm?

Wybierając zlew pasujący do szafki kuchennej 60 cm musisz wziąć pod uwagę zarówno funkcjonalność, jak i estetykę tej inwestycji. Poniżej znajdziesz kilka wskazówek, które pomogą Ci dokonać właściwego wyboru!
1. Najważniejsze w tym przypadku są oczywiście wymiary. Zarówno te z zewnątrz, jak i wewnątrz. Jeśli planujesz zakup ukrytego zlewozmywaka, koniecznie zmierz szafkę od wewnątrz. Weź pod uwagę także głębokość zlewu i upewnij się, że będziesz mieć wystarczająco dużo miejsca na syfon i pozostałe elementy.
2. Styl zlewozmywaka ­- w przypadku szafki na 60 cm najczęstszym wyborem są modele z pojedynczą misą.
3. Materiał ­- dobra opcja to na przykład stal nierdzewna, takie zlewozmywaki są wytrzymałe i łatwe w czyszczeniu i doskonale pasują do wielu różnych aranżacji. Popularnymi wyborami są również granit lub kompozyt, które świetnie pasują zwłaszcza do nowoczesnych wnętrz, a przy tym odznaczają się doskonałą trwałością.
4. Sposób montażu ­- misa zlewozmywaka może znajdować się pod lub nad blatem. Wybór zależy głównie od projektu kuchni.

Biorąc pod uwagę te kilka czynników, możesz mieć pewność, że Twój zlew będzie idealnie dopasowany zarówno do szafki, jak i aranżacji kuchni. A jeśli planujesz remont lub szukasz sposobów na odświeżenie lub poprawę funkcjonalności swojej kuchni, koniecznie sprawdź zestawy oferowane przez nasz sklep meblowy!

pixel