Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Szafki kuchenne cargo 15 cm

( ilość produktów: 26 )

W projektach kuchni można zauważyć jeden dominujący trend, który pojawia się niezależnie od typu czy stylu aranżacji - jest nim funkcjonalność. Nowoczesna kuchnia ma być przede wszystkim... Inteligentna. Oferować rozwiązania które sprawią, że korzystanie z niej będzie łatwe i przyjemne.

Nic więc dziwnego, że wraz z rosnącą potrzebą praktycznych rozwiązań, na popularności zyskuje niezwykle użyteczne akcesorium, jakim jest kosz cargo!

Wąskie szafki cargo 15 cm do ergonomicznej kuchni

Optymalizacja kuchennego wnętrza to prawdziwe wyzwanie. Zwłaszcza jeśli pomieszczenie jest niewielkie. Kosze cargo do szafek o różnej szerokości i rozmiarach pozwalają jednak do maximum wykorzystać dostępną przestrzeń.

Jak właściwie działają kosze cargo? Są to specjalne wkłady w formie szuflad na mocnych prowadnicach, które można wysunąć na pełną głębokość. W ten sposób można bez problemu dosięgnąć akcesoriów znajdujących się z tyłu, a przy okazji uniknąć nieporządku oraz niewygody związanych z sięganiem w głąb mebla.

W jakich sytuacjach najlepiej sprawdzą się systemy cargo? To idealny wybór do szafki pod zlew - w koszu cargo można umieścić na przykład pojemniki na śmieci, do szafki z garnkami, ale też, jeśli kosz jest wyposażony w półki, do miejsca, w którym przechowuje się drobniejsze akcesoria.

Jedno jest pewne, ten produkt to skuteczny sposób na zwiększenie funkcjonalności szafek i zoptymalizowanie kuchennej przestrzeni, zarówno dużej, jak i małej, bo nasze kosze cargo 15 cm i 30 cm z pewnością będą pasować do każdego wnętrza.

Jeśli szukasz wygodnych i praktycznych rozwiązań do swojej kuchni, odwiedź nasz sklep meblowy! W ofercie BroMARKT znajdziesz kosze cargo znanego i cenionego producenta Rejs, w tym również modele do szafek bocznych, wykonane z najwyższej jakości, wytrzymałych materiałów, stworzonych z myślą o wymagających kuchennych warunkach. Nasze systemy cargo do dolnej zabudowy dostępne są w różnych kolorach frontów, takich jak modny biały, czerń czy dąb, oraz mają wyjątkowo przystępne ceny. Zapoznaj się z naszymi propozycjami!

pixel