Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Szafki kuchenne otwarte stojące 15 cm

( ilość produktów: 13 )

Wiecznie brakuje Ci miejsca do przechowywania w kuchni, ale nie możesz pozwolić sobie na zakup dodatkowych mebli? Szafki kuchenne stojące o szerokości 15 cm mogą być rozwiązaniem Twoich problemów!

Szafki o tej szerokości są idealnym uzupełnieniem dolnej zabudowy. Doskonale sprawdzą się zarówno w otoczeniu innych mebli, jak i samodzielnie. Dodatkowo otwarty front sprawi, że nie obciążą wizualnie wnętrza.

Jak zagospodarować szafki dolne otwarte? Możesz przechowywać w nich rzeczy potrzebne Ci na bieżąco podczas gotowania, takie jak na przykład przyprawy czy często stosowane półprodukty. Umieść je w ładnych puszkach i pudełkach, a zyskasz dodatkowy element dekoracyjny!

Szafki o standardowej wysokości 82 cm są bardzo wygodne, mają sporą głębokość, a przy tym są wyjątkowo estetycznie i solidnie wykonane. Dostępne są w różnych kolorach, w tym w klasycznym odcieniu dąb sonoma. Mogą mieć wykończenie w macie lub na wysoki połysk.

Koniecznie sprawdź ofertę szafek 15 cm dostępną w naszym sklepie meblowym! Oprócz szafek otwartych znajdziesz u nas praktyczne modele z szufladą z koszem cargo.

pixel